Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok és...

12 hetes terhes vagyok és elkezdtem ma görcsölni nagyon, ez normalis? Nektek volt mar így? Féltem nagyon a babat. Menjek holnap orvoshoz? Lehet valami baja? 26N

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én is voltam gorcsok miatt és azt mondta az orvos ameddig vérzés nincs, addig semmi baj nincs! Normális lehet, de ha meg nyugszol, menj el nyugodtan :)
2018. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem normális.. Vérzés nincs? Ha úgy érzed menj ügyeletre, inkább küldjenek el, mint hogy baj legyen
2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs vérzés.
2018. márc. 16. 21:18
 4/15 A kérdező kommentje:
Most is fájjj
2018. márc. 16. 21:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél be 2 magnéziumot és pihenj le! Én ma este és tegnap is görcsöltem. Első terhességemnél is volt ilyen, nem volt gond.


11+1 napos Kismama

2018. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De annyira félek :( egesz ejszaka egyedül leszek
2018. márc. 16. 21:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ez segít én is. Én vagyok a szintén görcsölő 11 hetes kismama. Vagyis hazudok, itt van még a 16 hónapos kislányunk is:). Ha aggódsz menj be az ügyeletre!!
2018. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nekem kb 4-5 hetes lehettem (még nem sejtettem hogy baba)mikor annyira görcsöltem hogy azthittem mentőt hívok.

Meleg vizes borogatást tett a parom a hasamra!Természetesen a mensim nem jelentkezett.

Most rá 3 hetre erős pozitívat teszteltem.Mibel nyilván ne menstrualtam.

Ma reggel megint arra ébredtem hogy összegörnyedek.

Bemnetem ugyeletre megvizsgaltak 8 hetes babó dobog a szive pedig eleve ugy kezdődötz a terhességem hogy erős görcseik voltak mégis a baba szépen fejlődik!

Persze nálam sincs vérzés egyáltalán!

2018. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

En gorcsoltem es cisztat talaltak. Tegnap is ugyelet lett a vege,mivel nem vereztem nem erdekelte oket de nem hagytam annyiban. Erre gyulladast talaltak,antibiotikum es injekcio....


Jobb felni,mint megijedni en azt mondom. Nyilvan azert nem megy be senki,mert keresztbe all benne a f.ing de inkabb nezzenek hulyenek,minthogy baj legyen,ami talan megelozheto lenne.


Remelem minden oke veletek,jo babavarast es egeszseget!

2018. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös és 7-es vagyok. Hogy vagy?
2018. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!