Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért bámulnak az emberek?...

Miért bámulnak az emberek? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Nem is néznek hanem inkább bámulnak, egyáltalán nem értem mi látnivaló van bennem...

Kb úgy 10-ből 8 ember megbámul, és ez már marha idegesítő tudd lenni, meg már marhára frusztrál is.

Még talán a 18-tól 25 évesek-ig megértem, de ők nem néznek rám. De 13-tól lefele valamint 40-től egészen 90 éves vénember-ig vegyesen megnéznek. Én általában 18 évesektől 25 évesek-ig nézem meg az embereket (de csak a lányokat) fiúkat nem. Ez már kb 1,5 éve tart, eddig rá sem néztem ezekre az emberekre (vénemberek stb), mind addig míg fel nem fedeztem azt hogy ők bámulnak engem. Már rohadtul idegesít, probálok nem tudomást szerezni róla, de egyszerűen érzem azt hogy engem néznek és amikor oda nézek akkor be bizonyosodik az igazam és még akkor is bámulnak. Hihetetlen, de ez az igazság! Néztem a gyakoris kérdéseket, találtam úgyan ilyen kérdéseket is, de egyszerre le vannak támadva az ilyen kérdések.

Nem képzelem be, nem hallucinálok, nem kell orvos stb. Mert látom amit látok. Tudom hogy nem mászkálhatnak az emberek leszögezett fejjel, de ez már azért túlzás..

Egyébként nem a ruházatomat nézik stb. Hanem a fejemet-arcomat-szememet és bele néznek.

Buszokon, pályaudvaron, utcán, városba stb. Egyszóval mindenhol..

ÖTLETEK? A kérdés nem kamus stb. Ez az igazság, és légyszíves ne hülyéskedjétek el, értelmes válaszokat. Ja és van még olyan is, amikor betalálnak engem és jönnek oda pénzt kunyerálni stb.

Köszi!



2018. márc. 23. 22:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
40%
kérdés hogy te fiú vagy vagy lány és ha lány akkor hogy kinézel? mert ha nagyon szép vagy esetleg nagyon csúnya vagy akkor nyilván néznek ...
2018. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Clay Morrow ***** válasza:

Nincs valami nagyon érdekes a fejeddel kapcsolatban? Én egész életemben barátommal legtöbbször ahányszor kitettük a lábunkat vagy valahol megjelentünk mindig összebalhéztunk valakikkel, mindig bajba keveredtünk, de pár éve nyugisan járok utcán, bevásárlóközpontokban, mert annyira már nem jellemző. Viszont gyárban, mivel jelenleg ott dolgozom, most is elég sokan megbámulnak, ami engem is nagyon idegesít.

Én már tudom, hogy sokaknak az arcom antipatikus, mivel volt már rövid hajam is, ilyen-olyan frizurám, jelenleg hosszú haj és mindig voltak bajok ezzel.

Tehát ha tényleg bámulnak, valami nagyon eltérő az átlagtól fizimiskád lehet.

2018. márc. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A válaszhoz szükséges egy adat. Mekkora városban élsz?
2018. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én csúnya lány vagyok, és engem is bámulnak. Nagyon sokszor a középkorúak és idősek. Komolyan olyan zavaró, néha úgy neki mennék. Nagyon zavaró. A fiatalok tényleg nem annyira de az említettek komolyan bámulnak. 😔😭
2018. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

21F.


És a fejemel nincs fura

2018. márc. 23. 22:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Győr
2018. márc. 23. 22:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor bejössz nekik:D 😂
2018. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te lány vagy? Hány éves? Nem bisztos hogy azért néznek mert szép vagyok, lehet azt nézik hogy milyen ronda vagyok.
2018. márc. 23. 22:53
 9/16 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂
2018. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ma elegáns cuccban vidéken voltam... Engem is megbámultak. Elismerő takintetek :D 22f
2018. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!