Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akinek tele van a facebookja...

Akinek tele van a facebookja szépített önarcképpel, mi a célja?

Figyelt kérdés

Van néhány ismerősöm, akik az életben elég rondák, van aki kövér, nagyfejű, mégis a facebookra olyan arcképet rak ki sorozatosan, ami köszönőviszonyban sincs a valósággal. Mi értelme van ennek a rendszeres önbecsapásnak? Ez nem beteges dolog?

Azok, akik meg erre írják ráadásul, hogy szép vagy, csodás vagy, akkora hazug állatok, a gyomrom forog ettől a képmutatástól. Aki ezt műveli, elmagyarázná nekem arc nélkül itt, hogy ez mire jó? Önbizalmat ad?



2018. márc. 29. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ego boosting

Fontos nekik, hogy pozitívan lássák mások őket.

A Fb nem mérvadó, csakis kirakat.

Gyűjtik sokan a like-okat.

2018. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
nekem meg a gyomrom forog azoktól, akik unalmukban másokat köpködnek. Hogy ne kelljen megterhelni a kevés agysejtedet, elárulom, rád gondoltam, kérdező.
2018. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Túl sokat foglalkozol mások életével. Egy rakat stressztől szabadulhatsz meg, ha hagysz másokat olyannak lenni, amilyenek.
2018. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem azok az igazán szánni való emberek akik egy noname oldalra jönnek köpködni.
2018. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az emberek gyűjtik az elismeréseket. Akár online, akár offline. Mindig a legjobb arcukat akarják mutatni... szó szerint! Facebookon ez még jobban ki tud teljesülni, és az elismerés a likeok számával és kedves hozzászólásokkal nem marad el. Ez van.
2018. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

Ez a hiúsággal kapcsolatos. Ne aggódj mindenkinek van valamilyen “bűne”. Te meg lehet kapzsi vagy vagy rosszindulatú.

Ki mondja meg ki a jobb ember vagy hogy egyáltalán ez a kérdés e.


Egyébként ha szeretnéd megérteni (ténylegesen) az emberi elmét pszichét, fejleszd empátiád, olvass szakirodalmat. És sok kérdésre választ kapsz.

2018. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Magánügy, minek foglalkozol vele? Nekem a magoktól kipattog az arcbőröm, olyankor csúnya, de nem tart örökké, és amikor elmúlik, akkor szép. Nyilván nem a ragyásat fogom kitenni.
2018. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De sokan magukra vették az inget. :)
2018. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!