Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok beilleszkedni...

Miért nem tudok beilleszkedni sehová? Miért nem megy ez nekem?

Figyelt kérdés
Sok látszólagos és sok ennél valamivel mélyebb kapcsolat alakul ki az emberek között. Én mindig csak kívülálló vagyok. Sok emberrel egy köszönésen kívül más beszélgetésem nincs, nem tudok mások számára szimpatikus lenni, nem tudok egy társaság tagja lenni. Nekem hiába szimpatikus valaki, nem tudok mivel odamenni, miközben észrevétlenül szövődnek a barátságok mások között.

2018. márc. 29. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész életemben nem ment ez, már nem is érdekel megmondom őszintén. Mind a mai napig ott tartok, hogy végzem a dolgomat, igyekszek megfelelni az elvárásoknak, aztán oda mész valahova és szinte kilök az ajtón. Na hát így nem is lehet.
2018. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* kilöknek
2018. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Talán a kommunikációdon kéne javítani, kissé nyitottabbnak, érdeklődőbbnek kéne lenni mások felé.

Ezek nélkül még ismeretség sem születik, nemhogy barátság.


Bátran ülj le egy társaságba ami érdekel, de légy tájékozott a társaságot érdeklő területen.

2018. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megy. Megtanultam hogyan kell a bizalmi viszonyt kialakítani, aztán barátság, és a többi, de nincs energiám ehhez. Nincs értelme. Ha valakivel tényleg barátságba tudok kerülni, ahhoz nem akarok napokon keresztül görcsölősen közeledni. Egy barátság az ismerkedés első percétől legyen élvezetes, gördülékeny, tehát még ha kell is pakolni bele energiát, azt is hamar visszakapjam.


Jelenleg csak a párom van most ilyen ember az életemben, de jó ez így 😊

2018. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert TE nem vagy elég nyitott!
2018. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel. Én is pont ilyen vagyok.
2018. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Persze azt a zarkozottak (ahogy enis voltam egy idoben) meg sem halljak ha ott a valasz... nekem is meg kellett ezt hallanom es tapasztalnom valtoznom. Lass csodat, fordult a vilag.

De amig nem akarjatok meghallani addig ez marad.

2018. márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet. Kicsit vigasztal hogy többen vagyunk.
2018. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En is igy vagyok ezzel, munkahelyen, suliban, barati tarsasagban, mindenhol.. senkinek se vagyok szimpatikus..


Az igaz hogy nyitottabbnak kene lenni, de akinek nem ilyen a szemelyisege az nem tudja magara eroszakolni a nyitottsagot

2018. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!