Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beilleszkedni...

Nem tudok beilleszkedni sehova. Mit tegyek hogy ez megvaltozzon?

Figyelt kérdés

Adott egy kozosseg. Osztaly, szakkor stb.

Akarhova kerultem sose illeszkedtem be. Vol ahol volt 1-2 baratom, de azok se voltak tul nagy barataim. Alanosban kezdodott. Nem fogadtak be akarhogy probalkoztam. Egyedul voltam, volt amikor egesz nap megse szolaltam. Elotte sokat nevettem mosolyogtam, most viszont bezarkoztam teljesen. Mikor odamentem masokhoz szanalmasnak tartottak kinevettek es elkuldtek. Ez odaig fajult hogy depresszios lettem es allando rosszullettel korhazba kerultem. Ott megallapitottak hogy egeseges vagyok es semmi bajom. Kerdeztek nem e lelki eredetu. Nemet mondtam es nem foglalkoztak vele tobbet. Vissza kerultem a suliba es mire 8.ig eljutottam mar mindentol feltem. Feltem megszolalni, felelni az orakon. Remegtem es fajt a a melkasom. Tobb kozoseggbe es bikerultem idokozben, de elmenekultem az uj emberek elol. Nem tudom hogy mukodik egy baratsag. Nem tudom mit kell tennem hogy megkedveljenek. Idokozben lett egy legjobb baratom akinek 2ev utan tudtam onmagamat adni. O segit es tamogat. Most bekerultem egy jo szakkozepbe es elhataroztam hogy valtoztatok. Probaltam tenni azert hogy befogadjanak, bar nem voltak nagy dolgok, de tolem megis a maximumok voltak. Most ott tartok megint hogy senkit nem erdeklek. Akivel megprobaltam joba lenni nem kert belolem senki.volt aki megprobalt kicsit nyitni (talan 2ember az egyik egy srac, sracokkal viszont nem tudok beszelgetni. Meg a lanyoknal is rosszabban megy. A masik fele pedig enis probatam de felreertettuk egymast) Meg van 4evem es ugyerzem megfulladok. Megint elojottek a folyamatos rosszulletek. Utalok egydul lenni. Mindig is utaltam. Es elegem van. Depresszios vagyok es nagyon boldogtalan. Otthon sem oke minden es ez nekem sok. Nem tudom mi lesz vagy mit tehetnek. Adnatok valami tanacsot azon kivul hogy probaljak nyitni az emberek fele?



2017. márc. 2. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:

1. dühlevezetés vezesd le a frusztrációdat , csapkodj kispárnát üvölts amikor egyedül vagy mindenkitől messze vagy csak dobálj kavicsokat jó messze(ez fontos kezdetnek és csináld naponta 2 naponta eleinte h levezesd a felgyülemlett feszültséget és félelmet. Ugyanis a félelem is dühvé, önutálattá alakul egy idő után)

2. mondogass mantrákat lefekvés előtt vagy felkelés után és napközben (értékes vagyok, megérdemlem a jót, a múlt árnyai nem hatnak rám stb. én ezeket ajánlanám nálam beváltak. KÉpzeld el hogy egy magként kihajt a virág szép lassan pár nap alatt és sikerül a félelem felé kerekedned)

3. Bocsáss meg a volt rosszakaróidnak ,engedd el a múltat és képzeld el h megáldod az ellenségeidet szeretettel és megbocsájtasz nekik(hidd el szükséges a lelki nyugalomhoz és h új lappal indulhass)

4. keress vmi hobbit ami alapján ismerkedhetsz másokkal , szintén jót tesz a lelkednek is megnyugszol és több lesz a beszédtéma is , és esetleg egy közösséghez is tartozhatsz.

5. ha mindenképp egyedül kell lenned (Azért még adj időt még csak az 1. év a szakközépben , ez még bőven változhat)próbáld meg élvezni, nem azért vagyunk másokkal h rájuk akaszkodjunk hanem h jól érezzük velük magunkat , de ez nehezen megy úgy h nincs meg a lelki béke, a kedvezményezőkészség, az önbizalom. Szóval próbáld meg látni a szépséget ebben a helyzetben is.(és a lényeg h ne add fel csak az veszít aki meg sem próbálja, legfeljebb elbuksz de legalább megpróbáltad nem?) és ne legyen lelkifurdalásod az emberek gonoszok tudnak lenni, szóval mutasd meg h miért érdemes veled lenni , h te is vagy olyan jó mint mások..

2017. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!