Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha sehova nem...

Mit tegyek, ha sehova nem tudok igazan beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Sokaknak elso ranezesre szimpatikus vagyok meg megkedvelnek (ezt most nem nagykepusegbol irom), de aztan mindig ugy erzem, hogy a hetterbe vagyok. Pl. Most kezdtem a kozepsulit es lett egy tarsasag amibe benne vagyok, de sokszor nincs kozos temank es csak allok csendesen, aztan elkezdunk valamirol beszelgetni es akkor jujj de jo, majd temavaltas es megint csak allok. De a tobbiek elvannak egyutt. Viszont aztan mondjak, hogy szeretnek meg csinaljak velem a kozos kepeket meg persze elintezik, hogy egymas melle uljunk es senki ne uljon egyedul stb... De valami megse jo. Hogy tudnek jobban beilleszkedni, vagy, hogy lehetne jobb a kapcsolatom a tobbiekkel?
2013. szept. 2. 12:04
 1/4 anonim válasza:
Ne illeszkedj be...
2013. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hagyod magad elnyomni, akkor el is fognak nyomni. Amúgy meg alkalmazkodj a témaváltáshoz, nem egy nagy kunszt.
2013. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a normális. A többiek nem mernek nyitni. Te feléd pedig egyszerűen nem nyit senki. Ennyi.
2013. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne a többieket nézd.Az, hogy képes vagy megfigyelő maradni és az esetleges ostobaságokhoz nincs hozzáfűznivalód, azzal semmi probléma!Ne próbálj más lenni.Inkább örülj annak, hogy képes vagy megfigyelni bizonyos dolgokat.Legközelebb ha társaságban vagy, csak figyeld meg mi az amire reagálsz és mi az amire nem nagyon reagálnál szívesen mert nem látod értelmét.Azzal, hogy ezt megfigyeled csak erősödik valódi önmagad.Megfigyelheted azt is ahogyan összehasonlítod magad másokkal.Ne tedd ezt.Minél többet figyelsz mint megfigyelő beazonosulás nélkül, annál inkább fogod tudni, hogy mikor és mire szeretnél reagálni.Nem függsz senkitől sem.

Például ha ott vagy a többiekkel, és épp már nem szóltál egy szót sem egy ideje.Akkor megfigyelheted magadat, hogyan azonosulsz be több gondolattal amit gondolsz magadról.Ehelyett inkább vedd észre mindezt, emlékezz erre.És minél inkàbb elfogadod magadat így ahogyan vagy, és észreveszed a távolságot te magad mint megfigyelő és a gondolatok között,annál többször fogsz tudni spontán lereagálni helyzeteket.Az, hogy nem szólsz hozzá mindenhez az intelligenciára utalhat, mert az elmédet nem használod feleslegesen.

2013. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!