Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kell elkerülni a balhékat...

Hogy kell elkerülni a balhékat szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 1. 03:18
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
ha otthon gyakorizol, akkor kiváló esélyeid vannak elkerülni az efféle kellemetlen csetepatékat
2018. ápr. 1. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Úgy,hogy nem mész oda.

Ahol balhék vannak,az nem szórakozóhely,hanem balhézóhely.

Lehet,hogy néhány tahónak a balhé a szórakozás,ezt neked kell eldönteni,hogy jól érzed e magad egy ilyen helyen.

2018. ápr. 1. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Kérem tisztelettel: tudatossággal.


Fiatalon sosem hittem az ilyen spirituális izékben, meg hókuszpókuszokban. Majd később megtudtam, hogy a tudatalattink abszolút programozható, a gondolatoknak igenis teremtő erejük van, csak nem mindegy, hová helxezed a fókuszt, mire összpontosítasz.


Nem kell nagy meditációs tudás, leülsz egy zavartalan kis sarokban, félig behunyod a szemedet és elképzeled vizuálisan, hogy körülvesz egy fényből lévő burok, ami megvéd, továbbá elképzeled, hogy felhőtlenül táncolsz, békében jól érzed magad és minden rendben van.


És akkor ezt vonzod be.


Az utcán is csak azokat ütik le és rabolják ki, akik ettől félnek, ennek adnak energiát (victimológia).


Ha a fenti teóriámtól ódzkodsz (nem baj, bár nekem ez tapasztalat, hogy működik) akkor marha egyszerűen annyit kell tenned, hogy nem viselkedsz feltűnően, nem öltözöl túl kirívóan, nem rugsz be, nem kötekedsz, nem lökdösődsz, nem nézel senkire "csúnyán". Én mindig társasággal megyek ilyen helyekre. Egymással törődünkm illetve vannak olyanok akiket ott ismertem meg, beszélgetünk, barátkozunk, de csak azokkal, akik erre vevők. Ha valahol balhét látok, odébb megyek, elhatárolódom.


Többszáz (!!!) Bulizáson vagyok túl, a kérdésed szemszögéből "eseménytelenül".

2018. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!