Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi mindenből maradtam ki? 18L

Mennyi mindenből maradtam ki? 18L

Figyelt kérdés
Önbizalomhiány miatt sosem voltam bulizni, sosem volt barátom , sosem csókolóztam . Nem szeretek társaságba menni, idegenekkel ismerkedni, barátkozni. Vannak barátaim , akiket 1 kezemen megszámolhatok, de ők a legjobb barátaim. Félek hogy mikor idősebb leszek , bánni fogom hogy nem használtam ki a fiatalkoromat. Szerintetek miből maradtam ki ? Hogyan tudnék változtatni ezen? Volt még valaki így , és később minden jóra fordúlt?
2018. ápr. 5. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
18 évesen még tényleg bőven ráérsz. Én is ekkortájt kezdtem komolyabban belazulni.
2018. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj :D ha holnaptól teljesen kifordulsz magadból és 180° -os fordulatot veszel a semmiből akkor simán megváltozhatsz és le sem maradsz semmiről....


Tippek:

-Életmódot változtass: menj el valahova sportolni, törekedj csinálni a helyes dolgot (tudni fogod, hogy mi a helyes és a helytelen ezért a helytelent fogod akarni, és csak az lesz a kérdés, hogy van -e elég akaraterőd)


Amúgy ne aggódj,

úgysem fogsz megváltozni :D ez a kérdés pedig felesleges volt és a legtöbb amit tehetsz hogy elkezdesz beszélgetni valakivel aki válaszolt neked


19F

2018. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
pont olyan vagyok mint te, de én nem birok megváltozni. 25F
2018. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!