Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leggyakrabban mivel fejeztek...

Leggyakrabban mivel fejeztek be egy beszélgetést/hogyan szakadtok ki egy társaságból?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Cső lúzerek!
2018. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Közhelyekkel. Érdemben nem mondok semmit.

Igen, aha, ez már csak ilyen, ki tudja, holnap majd meglátjuk, ennyit erről es már nem is veszek fel szemkontaktok csak amikor bevágom hogy mentem szia

2018. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, lepontoztam, pedig zöld kezet akartam :/
2018. ápr. 5. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy: "Ne haragudjatok, nekem most mennem kell."
2018. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kicsit megáll a nevetés meg a vihogás, valaki befejezte a beszédét, akkor sóhajtok egy nagyot, és "Na jól van én mentem, majd beszélünk" (vagy "majd ütközünk" vagy "majd holnap akkor")
2018. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy mennem kellene vagy eljárt az idő.Közelebbi személyekkel ha mennem kell még valahova akkor azt mondom,megyek mert megkell látogatnom x.y-t vagy ha valahova még megyek akkor elkell mennem a boltba,könyvtárba,stb.hétvégi főiskolán ha előadások után elbeszégetek az évfolyamtársakkal akkor azzal,hogy majd jövő héten találkozunk.Az önismereti csoportban ahova járok meg azzal zárom le az alkalol utáni beszélgetést,hogy akkor majd két múlva találkozunk.
2018. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!