Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek barátságosabb?...

Hogyan legyek barátságosabb? És hogyan kezdjek el egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy,hogyan kezdjek el egy olyan személlyel beszélgetni akit nem ismerek annyira.Az legelső az hogy ráköszönönk szia ,de utána hogyan tovább?A mizu,micsi,olyan megszokott már.A hogy vagy,milyen napod volt,megmár mindenki nyomulásnak veszi...szóval..Tik hogyan kezdenétek/kezditek el egy ilyen beszélgetés?Ez ugyértem hogy olyan dolog amibol lehet beszélgetést kezdeni.Pl ha egy régebbótai barátoddal kezdesz egy beszélgetés akkor könnyebb mert elmondod pl egy vicces,ijesztő vagy furcsa,meglepő történetet és kész,de egy idegennek nem kezdhetsz el ilyet mert milyenazmár....de szeretnélek tibenneteket is megkérdezni és megtudn a véleményeteket:)

2018. márc. 10. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
"érdekes az orrod, hogyan szoktál szuszogni?"
2018. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát esetleg kikérheted a véleményét valamiben az ismeretlennek... :) Ha valaki odajönne hozzám szépen udvariasan, hogy ne haragudj de segítenél, mit gondolok valamiről, ami lehetőleg valami normális téma, biztos nem küldeném csak úgy el. Bár persze valami ötleteset és természeteset kell kitalálni.

Esetleg kezdhetsz csak egy időkérdezéssel is.

Lányoknál esetleg érdemes megdicsérni esetleg, hogy szia, nem tudtam észre nem észrevenni, hogy... ilyesmi :)

2018. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit sok az esetleg, de csak mert fáradt vagyok... remélem azért érthető a lényeg és elnézést.
2018. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod válaszod jó ötlet :)
2018. márc. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!