Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan “tűnnek el” egyes...

Hogyan “tűnnek el” egyes emberek a facebookról?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de én nem értek hozzá. Van egy ismerősöm facebookon, majd egyszer csak eltűnik. Amikor rákeresek, még mindig az ismerősöm, ugyanúgy tudok neki írni, szóval nem tiltott le, de az ismerőseim listsjában mégsincs ott. Hogyan van ez?
2018. ápr. 13. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom letörölt az ismerősei közül. Vagy törölte magát, újra regisztrált és még nem jelölt be.
2018. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most is az ismerősöm, csak ha lemegyek, és megméz az ismerőseim listáját, akkor nincs ott. Ha viszont rákeresekek, ott van, hogy az ismerősöm. Van egy másik ismerős, aki szintén ismeri őt, de nála sem látom a listàban, csak ha rskeresek az illetőre. Ezért nem értem ezt.
2018. ápr. 13. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Felfüggesztette a profilját.
2018. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az adatvédelmi beállításait állíthatta át, hogy ne jelenjenek meg másoknak, hogy kivel ismerős. Szerintem a Fb kicsit elrontja ezt a funkcióját. De hogy teszteljük az állításom, szerintem nézd meg, hogy ha rámész a profiljára meg tudod-e nézni az ismerőseit.
2018. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rákerestem, és látom a profilját, és az összes ismerősét is, csak éppen nincs ott az ismerőseim listájàban. Ha viszont beírom oda, hogy “keresés az ismerősök között” akkor kidobja
2018. ápr. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!