Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova járnak el mostanában a...

Hova járnak el mostanában a visszafogottabb korombeliek? 18/F

Figyelt kérdés

Suli szünetek alatt szoktam ráeszmélni, hogy mennyire nem járok el sehova. Ha megyek is legtöbbször családdal.

A nagy gond az, hogy az ismerőseim kétharmada csak lerészegedni jár el, aminek én annyira nem vagyok híve, a maradék egyharmad otthon csücsül, és semmiképp nem mozdul ki.

Új embereket kéne megismernem, csak nem tudom hogyan kezdjek neki.

A visszafogottabb, introvertált(abb) tinitársak merre szoktak eljárni szabadidejükben, hol lehet velük összefutni?



2018. ápr. 13. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Park, könyvtár, kávézó.
2018. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én például vasútmodell kiállításokra nagyon szívesen járok.
2018. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biliárdozni, koncertekre, cukrászdába.
2018. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a szüleimmel járok el például színházba vagy nyáron nyaralni. De nekem ez jó így, mert a környezetemben nincs olyan személy, akivel igazán jól érezném magam. 17/L
2018. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát fiúk nem tudom mennyire de lányok gyakran járnak pl könyvtárba. Meg amúgy vannak olyan bárok ahova be lehet ülüni így baráti társasággal és kulturált módon lehet iszogatni. Ha kávét akarsz azt iszol de ha pl egy jo kis bort akkor azt:) meg persze nem mindegy az sem hogy hol laksz. Ha Pesten akkor nagyom sok lehetőség van ismerkednk de ha pl egy kisebb faluban vagy városban laksz ott nincs annyi lehetőséged.
2018. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!