Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha a korombeliek...

Mit tegyek, ha a korombeliek közül mindenki lenéz?

Figyelt kérdés
Minden bizonnyal az én hibám. Ha piszkálnak mindíg hagyom, az osztály vitáiba sem bonyolodok be soha, szóval nem vagyok egy nagy hangú gyerek :D Ehhez jön még, hogy nem nagyon jók a jegyeim (tanulok rendesen, csak talán túl "elit" suliba jelentkeztem :( ) és mindíg elismerem, ha nincs igazam akkor is ha mégis (később kiderül stb.) , csak nincs kedvem vitatkozni (vagy inkább veszekedni sok osztálytársnál ez egy és ugyan az). És a sajátos "humorom" is kicsit dob a helyzeten, úgyhogy az osztályban nagyon sokan vannak akik nagyon lenéznek, folyamatosan piszkálnak , ha valamit elrontok kinevetnek mintha örülnének is (kicsit furcsa így na mindegy :D ), de már nem vagyunk 8 évesek úgyhogy még furcsább :). Olyan 4-5 évvel idősebbeknél (drámaóráról, idősebb tesóm barátai stb.) már nem tapasztalok ilyesmit, egyáltalán nem fölényeskednek (habár nyilván sokkal többet tudnak mint én). Lényeg a lényeg, időm legnagyobb részét iskolában, korombeliekkel töltöm és nyilván jobb, ha velük barátkozom, úgyhogy jobb lenne ha élvezném is a társaságukat.Mostansában megpróbáltam nyitni, és pozitívan állni a dolgokhz, de nem lett jobb sőt :/ Fordult már elő valkivel ilyesmi? Ti mit csinálnátok a helyemben?

2014. jan. 31. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy első látásra úgy utál valaki engemet, mint a bűnt, pedig most láttam őt először.

Van olyan, hogy első látásra barátsággal fordul felém az illető, pedig még nem ismer.


Az pedig már csak rajtam múlik, hogyan válogatok a különböző emberek között.

2014. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Ha minden bizonnyal a te hibád, akkor rákell jönni mit rontasz el a komunikációban, viselkedésedben, hozzáállásodban. (és a hibát kiváltó problémát is legyőzn.)

Ha nem vitatkozol, nem állsz ki magadért, nem tanulsz rendesen, idióta beszólásaid vannak, sajnos aztkell mondanom hogy "különc" vagy. Keresned kell egy legjobb barátot, megbeszélni vele a problémáid. A bátyád barátai nem a te barátaid, hiába jó arcok. Nézz filmeket. Gran Torino-t hogy megtudd milyen egy igazi férfi. tehát ne hagyd el a tökeidet! és tedd a dolgod (tanulj). igy lennél normális ember. 2. különc: [link] nézd meg a szellemkutyát. a morbid különcség is kiválthat tiszteletet. 3. légy mindig pozitív akármennyireis morbid az élet: [link] senkise tökéletes aaz elveink mégannyira sem. ...... ennyi ..

2014. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!