Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi van akkor ha depresziós...

Mi van akkor ha depresziós vagyok hogy senki sem fog felköszönteni a szülinapomon holnap?

Figyelt kérdés
Tudom elég szarul hangzik, de nem vicceltem. Egy osztalytarsamnak pont egy napon van velem, és mindeki őt fogja ünnepelni, engem meg senki le se fos. Felírjam magamnak hogy BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! A táblára? Így szokták akinek szülinapja van és persze írják oda a nevét is. Az enyém nem lesz ott. Felírjam magam? Nagyon rosszul érzem Amugy magam, ez lesz a legrosszabb szülinapom.....:(

2018. ápr. 23. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Írd ki face-re, hogy szülinapod van, akkor tuti felköszöntenek!

Ha nem, akkor valami nem oké a helyzeteddel az osztályban. Talán iskolát kellene váltanod.

2018. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%

bruhu bruhu bruhuhuhuhuhuhuhuh micsoda onsajnaltato picsogas ez? :D hany eves vagy, 13? nemar.

biztos nem irnam fel. miert nem? mert aki csak emiatt koszont fel, annak a koszontese ugy sem szamit, aki meg nem akar felkoszonteni, az se ezzel se enelkul nem fog.

kulonben mitol lesz olyan szornyu szulinap? csaladodbol biztos fel fognak koszonteni.

2018. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Most komolyan, ez szamit valamit is?
2018. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

“ez lesz a legrosszabb szülinapom.....:(”

Biztos, hogy nem. Idővel ráncos és beteg is leszel, azok sokkal rosszabb szülinapok lesznek. Élvezd ki a mostanit.

2018. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%

Ez vicc, kit érdekel, nem foglalkoznék vele.


Ha nem említik a neved, őket minősíti.

2018. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%

Nekem ma van. Megittam már egy rakat pezsgőt. És itt GTA Onlineozok a régi csöves PS3-on amivel mindig eltöltöm az ünnepeket. Közben egy barátom buliját szervezzük 2 hét mulvára messengeren. Olyan barátokkal akiknek csak akkor jutok eszükbe ha kell valami. Most például a pénzem, hogy olcsóbb legyen a hely bérlés annyival amennyivel beszállok. Ha nem így lenne lehet nem is lennék meghívva....

Egy ideig szarul esett hogy csak az enyémet felejtik el, most már nem tudom. Én könyörögni nem fogok. Ha ennyik a barátok akkor ez van....


Amúgy meg mostanában sok ilyenmi kérdést látni itt. Mind te vagy vagy ennyire sokan vagyunk áprilisiak? Milyen ünnep van 9 hónappal korábban hogy a szüleink ilyen jól érezték magukat?

2018. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Írjak neked holnap, kérdező? :/

Boldog szülinapot előző válaszoló! :D

2018. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Boldog születésnapot! Ha már az osztálytársaid nem köszöntenek fel. Mire való a gyakorikerdesek, ha nem erre? :D Egyébként meg nem az iskolában kell megünnepelni a szülinapodat. Csak úgy "általánosságban" az osztálytársak legtöbbször le sem sz**rják, hogy élsz vagy halsz.
2018. ápr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Előre is boldog szülinapot kívánok neked! 😊 Amúgy meg királyak a bikák 😉
2018. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem vagy depressziós,az nem egy hangulat hanem egy betegség,szóval légyszives ne dobálózz a szavakkal.

Ne tudom hány éves vagy,de olyan 20 körül az ember már örül ha az anyja felköszönti,nem a világ vége. Hidd el,az is csak egy nap,ami elmúlik. Ünnepeld meg magad,a legközelebbiekkel.

De ha azt mondod mindenki felírja a táblára,te mért ne írhatnád fel,ha neked is szülinapod van? Vagy mikor őt felköszöntik,tedd hozá,hogy neked is épp ma van. Automatikusan felköszöntenek téged is,ne aggódj. Meghát ha facebookon bevan írva akkor mindenkit értesít.

2018. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!