Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltatok már olyan szituációba...

Drazicc kérdése:

Voltatok már olyan szituációban, hogy egy beszélgetésben akárhányszor megszólaltatok senki nem vette figyelembe, majd miután úgy döntötteket inkább csendben leszek megkérdezik: "te miért vagy ennyire csendben? "

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Kétszer is középsuliba.
2018. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Voltam szintén Szakközépiskolában.

Nem esett túl jól de hát ez van

2018. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Többnyire ez van.
2018. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még azt akartam kérdezni, hogy volt -e aki szóvátette, elmonta, hogy miért, és volt e rá reakció?
2018. márc. 7. 14:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában ez van. A "te miért vagy ennyire csendben?" Kérdés után általában mereven szoktam az illetőre nézni fapofával, és akkor békén hagy... Ha addig nem vette a fáradtságot, h meghallgasson, akkor miért is én magyarázkodjak neki? XD
2018. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rákérdeznek, én azt mondom, már elmondtam, amit akartam, és többet nincs mit mondanom.
2018. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csináltak ilyent. Szerintem valamilyen szivatás az ilyesmi
2018. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi szinten.
2018. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Folyton. Megmondom, hogy azért, mert senkit nem izgatott eddig se a mondandóm. Erre zavart vihogás a válasz. A kedvem elrontja, nem lehet igaz, hogy minden ilyen helyzetben az erősebb kutya b.szik... A leghangosabb tuskó elismétli a poént, amit előtte én mondtam, és harsányan röhög, vele mindenki más is. Zavar, frusztrál, nem szeretem már emiatt a nagyobb társas összejöveteleket.
2020. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleinte buzgó voltam, mert azt hittem, ezzel majd előrébb jutok. De nem figyeltek oda. Aztán rá jöttem hogy az egész nem így működik, és minden csupán 1 vagy két ember vitának álcázott egyhelyben toporgása.

Utána már nem azt kérdezték, hogy miért vagyok csendben, hanem hogy kérek-e egy kispárnát a fejem alá, vagy hogy miért horkolok?

2021. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!