Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy nagyon megbántátok, hogy elszalasztottatok egy lányt?

Figyelt kérdés

Mert én most jöttem rá igazán hogy mit is hagytam ki az életemből és tudom hogy ez már életem végéig gyötörni fog mert már összejött valakivel.

Veletek is volt már valamilyen hasonló dolog ,ha igen hogy tettétek túl magatokat rajta. Akár lányok válaszát is várom.


17/f


2018. ápr. 27. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tudta, hogy így lesz, ha nem próbálkozok be, ezért hát bepróbálkoztam az esélytelenek nyugalmával. Örülök, hogy megtettem, mert legalább nem marcangolom magam azzal, hogy mi lett volna ha...


Ezt elcseszted.

2018. ápr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Csak engem bírt is annyira hogy összejött volna velem csak nem tettem meg az 1. lépést.

Sok évet elpazaroltam,mert már általánosban is nyilvánvaló volt hogy tetszek neki. 18

2018. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen.

Lépj túl rajta, nehogy már egész hátralevő életedben ezen rágódj! Esetleg, ha van tanulsága (hogy mikor nem léptél, amikor kellett volna), akkor abból tanulj, hogy még egyszer ne kövesd el ezt a hibát.


Másrészt tudatosítsd magadban, hogy nem lehetsz mindig győztes, nem lehet mindig szerencséd, nem fogsz mindig jó döntéseket hozni. A tévedést, hibázást, rossz döntést, sikertelenséget egy ésszerű határig bele kell kalkulálni az életünkbe.

2018. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. A mai napig bánom
2018. ápr. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!