Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen érdekesebb konfliktus...

Milyen érdekesebb konfliktus történt veletek az életben?

Figyelt kérdés
Szóval, az a feladatom egyetemen az egyik tárgyból, hogy írnom kell egy 2-3 oldalas esszét egy megélt konfliktusról. Csak az a baj, nekem eddig az életben nem volt ilyen jelentősebb konfliktusom egyáltalán, nem is emlékszek mikor volt egyáltalán konfliktusom.
2018. ápr. 29. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem egy van, ami emlékezetes maradt... Fontos a történetben, hogy a párom nővèrènek a munkatársa (akit anyjuknak tekintettek) volt az egyik főszereplő.

Nos, az exemmel egyszer különmentünk 2 hétre. Én elmentem egy ismerősömhöz, aki munkásszállón lakott akkoriban, kivettünk egy 2 ágyas szobát, ami naponta 2000 forintba került. Találtam munkát egy bizonyos pékségben, onnan próbáltam megteremteni az összeget, mert az ismerősömnek éppen nem volt munkája, én meg fiatal lány voltam, könnyen felvettek. 2 hét után visszamentem a páromhoz. Abban az időben, amíg nem voltam ott, én voltam a mumus, a szemétláda, stb. Utána a fent említett"nő" (azért írom idézőjelbe, mert majd alant írok a viselkedésèről, ami nem nőhöz méltó, így nem tudom teljes mértékben annak tekinteni) mindig furán nézett rám, és minden alkalmat megragadott, hogy megsèrtsen, amit én nem vettem magamra. Hónapokkal később ismèt szakított velem az exem, de mivel hirtelen nem volt annyi pénzem, hogy lakást találjak, kaptam egy hónapot hogy eltűnjek. Egy este az exem tesója bulit rendezett, ahová a fent említett"nő" magával hozta a pasijàt is. Egész este levert voltam, így a csávó odajött hozzám beszélgetni, majd hirtelen az exem egyik beszólásán kiakadva berohantam a szobába és magamra zártam az ajtót. Ezzel egy időben a "nő" párja igénybevette ürítès céljából az egyik bokrot a sötét hátsó kertben. Mivel jócskán ittasak voltunk, a "nő" eszeveszetten ordítva rohant be utánam a lakásba. Az exem és a tesója nem bírták lefogni. Azt hitte, hogy magammal csaltam a párját, és éppen a szobában szexelek bele, ezért rám törte az ajtót, persze egyedül talált, de azért megfenyegetett meg hasonlók. Aztán elhordott minden prostinak, mert mint utólag kiderült, a másik településen a fent említett pékség tulajdonosa szerette használni a maga céljaira a dolgozóit (d.gta őket magyarán mondva, de nálam sosem próbálkozott be). Ebből egy 2 órán át tartó üvöltözès bontakozott ki. Egy héttel később elköltöztem és kitöröltem őket az életemből. Sosem felejtem el azt a megalázást, holott a való igazság az, hogy a 2 hetes távollétem annak volt köszönhető, hogy az exem megd.gott valakit egy buliban véletlenül. De mégis én lettem elhordva mindennek. Már túltettem magam rajta. De akkor este az exem, a tesója, és ez a bizonyos"nő" is megalázott.


23L

2018. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi hogy hosszú lett.
2018. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem baj hogy hosszú lett, épp ellenkezőleg. :D
2018. ápr. 30. 00:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző nyáron gyakorlaton voltam idősek otthonában. Néhány csaj rám bízott valamit, hogy csináljak, meg, pár perccel később valaki átvette a feladatot. Egy órával később hivatott a főnővér, és mindenki előtt megalázott, kioktatott, és lényegében közölte, hogy milyen hazug és sz@r alak vagyok, akire nincs szükség ott. Én védekeztem, meg sem hallgatott, a csajok pedig meg sem mukkantak, akik mondták, hogy csináljam. Néhány papírról van szó, amit mondtak, hogy tépjek össze, aztán dobjam ki. Egy és felet téptem szét, aztán jött a lány, akit írtam. Az én részemet mondtam, hogy megcsináltam, egy és fél papírt. A bónusz az volt, amikor még mondták, hogy ki is dobtam, amiről fogalmam nem volt, mert ilyet nem tettem.


Ha érdekel, privátban leírom részletesebben. Az előző évem a volt osztályommal nekem tele volt konfliktusokkal és problémákkal, amikből sosem jöttem ki győztesen, mert nem volt elég erős személyiségem. Az a röhej, hogy mindent elkövettem, hogy a legkevésbé legyek feltűnő, mondhatni én voltam a levegő, mégse jött be a haditerv. Végül csak úgy az egyik lány, mert olyan viccesnek találta, megkergetett órán egy bogárral, amit az arcomba akart nyomni, amitől nem mellesleg félek is, és ezt pontosan tudta.


16/l

2018. ápr. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
# 4: MÉg mindig ilyen bugrisok dolgoznak az eü-be ?! Anyád lennék, bementem volna ahhoz a főnővérhez, de akkorát vágtam volna szájára ...
2018. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!