Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnék tőle bocsánatot...

Hogy tudnék tőle bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés
Egyetemista fiú vagyok, és az egyik lány csoporttársamról szól a kérdés. Kezdetben barátságnak indult, aztán elkezdtem egyre többet érezni iránta. Nagyon szeretném, ha szintet lépne a kapcsolatunk, viszont sajnos megbántottam, és nem tudom, hogy hozhatnám helyre. Tudni kell erről a lányról, hogy kicsit labilis idegi, és érzelmi állapotú mivel sok megpróbáltatás érte már az életben. Múltkor az egyik vizsgánk előtt bepánikolt, és rám írt hogy nem fog bejönni. Mindenféle hülye kifogásokkal takarózott. Én túlestem a vizsgán, utána haverommal megittunk pár sört, és ilyenkor kicsit nyersre szokott váltani a stílusom, és elég csúnyán kiosztottam. Megírtam neki, hogy nagyon nagy hülyeséget csinált, és hogy gyáva húzásnak tartom ezt. Bocsánatot kértem, de ő megsértődött és nem reagált. Aztán pár napja összefutottunk teljesen véletlenül a suli előtt. Én a könyvtárba mentem, ő meg pont akkor végzett egy másik vizsgájával. Próbáltam bocsánatot kérni, elmagyarázni neki mindent, de meg sem hallgatott. Csak kiabált, hogy kopjak le, meg mondta, hogy semmi közöm az életéhez. Meg egy szájba vágást is kilátásba helyezett. Miután bementem utána egy boltba, rám küldte a biztonsági őrt. Nem gondolom, hogy helyrehozhatatlan bűnt követtem el. Mit tehetnék, hogy megbocsásson?

2017. jún. 5. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem egészen a kérdésre válaszolok, de szerintem hagyd és örülj, hogy megszabadultál ettől az idegbeteg, hülye ..csától.
2017. jún. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki egy nagyon őszinte levelet-ha arra is negatívan reagál,akkor felejtsd el;te nem lehetsz a hibás,mert mindent megtettél.
2017. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazad olt es valoszinuleg ha meg is bocsat akkor is allandoan ilzeneken fogtok osszeveszni, nem erdemes labilis emberrel kezdeni, hidd el. Orulj, h elvaltak utjaitok, ne akard visszakapni, a jovoben sok bosszusagtol kimeled meg magad, hidd el. :D
2018. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!