Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 160cm/65kg lehet emiatt...

160cm/65kg lehet emiatt ismerkedek nehezebben?

Figyelt kérdés

Szóval tudom hogy husis vagyok,és ez akadályozhat az ismerkedésben? a súlyom miatt visszataszítónak találhat a legtöbb ember?

17/L


17/L


2018. máj. 1. 21:01
 1/7 A kérdező kommentje:
véletlenül írtam kétszer a korom,bocsánat
2018. máj. 1. 21:02
 2/7 anonim válasza:
én beléd estem írj rám 😂❤️
2018. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A személyiségre még nem is gondoltál..?
2018. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

dehogynem,gondoltam én a személyiségre is :D nem tudom hogy azzal lenne e probléma,mert eltudok beszélgetni az emberekkel,persze nem jövök ki mindenkivel,mert ugye valakivel van hogy semmi téma nem jön :D

ellehet viccelni a kérdésem,csak nyugodtan :)

igazából lehet elég bután tettem fel a kérdésem,bocsánat

2018. máj. 1. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 163cm vagyok és 49-50 kiló még sincs senkim :D pedig elvileg csúnya se vagyok.

Ez a személyiségen múlik, nem pedig azon hony hány kiló vagy. (De amúgy meg sok olyan fiú/férfi van aki meg a husisabb lányokra bukik.


17/L

2018. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Haggyuk már hogy majd pár kiló felesleg miatt tartanának visszataszítónak.

Te találod magad annak és ez sugárzik ki belőled. Kezd azzal hogy elfogadod magad vagy ha nem tetszel magadnak fogyj pár kilót és máris nagyobb lesz az önbizalmad és sugározni fogsz.

Én is 160 cm vagyok és 65 kiló de én jól érzem így magam. Tetszek magamnak is:D

2018. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyban függ, hogy mennyire vagy zsíros és mennyire izmos

simán nézhetsz ki jól ilyen paraméterekkel, fontos tovább hogyan kezeled ezt a dolgot és hogy érzed magad a bőrödben :)

2018. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!