Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Mit gondoltok egy ex...

Lányok! Mit gondoltok egy ex drogfüggőről? Ismerkedés terén.

Figyelt kérdés

21/F vagyok, 5,5 évig használtam mindent, emelett tűfüggő voltam, 1 éve semmit nem használok, be vagyok zárkózva, konkrétan nevelő családban nőttem fel, elég jó anyagi viszonyok mellett, csak a sok temetést nem tudtam feldolgozni, 1 éve edzek. Statikus calisthenics-el foglalom le magamat és tanulással.

Nem járok emberek társaságába, akik "barátok" voltak, mégse nevezném őket annak, inkább egy-egy megálló pont. Fb-t nem használom, értelmét sem látom. Viszont mivel lefoglalt a témás dolog nem szakítottam időt senkire, csak önpusztításra. Amint szóba jön a párkapcsolati dolog, csodálkoznak, hogy senki nem volt. Nem akarok túlzásokba esni, alap egóm van, kinézetem van, de belül zavar a kérdés, ha megtudná bárki, aki nem ismer, mit gondolna női szemmel erről a múltról. Körülbelül, vélemények, ha valamit ki kell fejteni, csak nyugodtan! :)))


2018. máj. 4. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, az a lényeg, hogy hová tartasz, mik a céljaid és most milyen ember vagy. Persze azért a múltadról nem az első randin kellene beszélni, nem azért mert nem kell őszintének lenni, hanem mert ezt már lezártad. Ez a te dolgod! Valamikor később, amikor már kialakult egy bensőségesebb viszony, egy lelkizés alkalmával el lehet mesélni - nyilván meg volt az oka - de nem ezzel kezdeném.
2018. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy 1 éve törekszel arra, hogy ne pusztítsd el önmagad, ez jó, és dicséretre méltó.

Ehhez további erőt, és kitartást kívánok neked.

De ennek ellenére én személy szerint párkapcsolatban nem lennék veled, mert engem zavarna a drogos múltad. Ugyanis az én szememben aki drogozik az nem más mint olyan ember aki elmenekül a problémái elől, ahelyett, hogy megoldotta volna. Gyenge embernek tartom őket. Szerencsére neked megjött az eszed, és végre kezdesz az életeddel. Ez tényleg pozitív benned.

Abban is biztos vagyok, hogy ha végre kapcsolatot is hajlandó leszel létesíteni akár barátság akár szerelem terén akkor lesznek barátaid, társad is. Tanácsolom, hogy már az elején legyél őszinte velük. Az őszinteség a te esetedben sokat dönt.

További sikeres gyógyulást

22/N

2018. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van egyébként, igen, gyengeségből fakadt ez a menekülő út, 3 éves koromtól kezdve évente több temetésen voltam, és sajnos egyedüli vagyok, sose ismertem senkit az igaziak közül. Nem adott senki se útba igazítást az életben, volt elég gondjuk. Most egy év után jött fel bennem, ez a dolog, sok tanulás, önfejlesztés után, hogy kellene már ismerkedjek, stb... És ez, hogy mikor hogyan, merre, hány méter ismerkedés terén és a személyes véleményetek jól esett! Köszönöm szépen. :)
2018. máj. 4. 23:45
 4/9 anonim ***** válasza:
A múlt az a múlt, nem tudsz változtatni rajta és hidd el mindenki csinált hülyeségeket benne, ki kisebbet, ki pedig nagyobbat. Engem őszintén szólva nem zavarna, lehet az első randin kicsit sokkolna a dolog, de ha lejöttél róla és edzel is meg tanulsz az abszolút pozitívum. Plusz őszinte is vagy és nem akarnád eltitkolni. Nem tudom mi a jobb, ha elmondod vagy nem az elején, ez talán a másik fél személyiségétől függ amit neked kell megítélni. A lényeg, hogy látszik változtatni akarsz és teszel is a változásért. :)
2018. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ismerkedesnel ha egy lány nagyon megkedvel lehet meg tud barátkozni a múltaddal. Habár nem tudom fent áll e annak a veszélye hogy visszaesel. Próbáld távol tartani magadat az ilyen szerektol és lásd be hogy az önpusztító életmód sehova nem vezet. A fájdalmat pedig próbáld meg feldolgozni nem pedig eltemetni magadban. Sok sikert kívánok az ismerkedéshez és hogy tovább élj egészséges, boldog életet.
2018. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék járni ilyen férfival, ne haragudj. :/
2018. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21 évesen túl vagy 5 évnyi "mindenen"?

MINEK csináltad?

2018. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem kifejezetten vonzana...
2018. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hm, en szemelyszerint megertelek! :-)


Egy ex drogos lany :)

2018. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!