Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogy ismerkedtek?

Ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Egyszerre több nővel,férfival vagy pedig egyszerre csak egyel? Szerintem mindkettonek van hatranya pl egyszerre egyel ismerkedik az ember és nem jön össze akkor megint kezdhet ujra valakivel elkezdeni beszelgetni, viszont ha többel ismerkedik egyszerre akkor nem tud annyi időt szánni mind a 10re. (A 10 az csak egy hasrautes volt)
2018. máj. 8. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerre eggyel. Ha nem jön össze, akkor úgy jártam, akkor sem vagyok poligám.
2018. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy egyszerre két nővel is ismerkedtem, de időközben úgyis kiderül, melyik érdekel inkább, melyikkel van meg jobban a közös hullámhossz. Olyat nekem még soha nem sikerült produkálnom, hogy ugyanúgy érdekeljen két vagy több nő is. Felállítódik magától is egy rangsor, és arra koncentrálok, aki a legjobban érdekel. A többit meg igyekszem nem hülyíteni.
2018. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!