Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Eltartott feleségek, férjek!...

Eltartott feleségek, férjek! Ha új emberekkel ismerkedtek, akkor egyből megosztjátok az élethelyzeteteket másokkal, vagy hogyan tálaljátok azt, hogy nem dolgoztok?

Figyelt kérdés

Legyen az bármilyen kapcsolatteremtés.

Barátkozás,új szomszédok,családtagjaitok ismerősei előtt,stb.


2018. febr. 25. 13:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Jobb ezt egy ismerkedés elején tisztázni,vagy belementek köntörfalazásba,esetleg titkoljátok,amíg lehet?
2018. febr. 25. 13:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért titkolnám, nem szégyellem :) Egyébként sem szokásom hazudni.

Jobb, ha már az ismerkedés elején kiderül, milyen ember a másik. Ha azt látom, hogy negatívan reagál rá, akkor valószínűleg nem fogunk túl szoros kapcsolatba kerülni.

2018. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En nem baratkozom mert sok nonek megtetszene az eletem es nem egyszer hajtottak ra a paromra! Ne reklamozd! Es minek errol beszelni? Hidd el jobb nrm mondani
2018. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez sem utolsó szempont,utolsó!:)


Akkor talán érdemes olyan nemű barátokat választani,akikhez a partnered nem vonzódik.

2018. febr. 26. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
A legjobb (!) baratnom id rahajtott ugyogy senkit nem viszek a lakasomba! Igy van viccesen mar mondtam is a paromnak hogy eztan csak pasikkal haverkodom:)) hidd el ne reklamozzad!!!!
2018. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kinek mi :) Ember legyen a talpán, aki lecsapja a kezemről a férjem, mert szörnyen ragaszkodik hozzám. Emellett rajta kívül már nem engedek magamhoz senkit közel érzelmileg, mert meguntam a sok kétszínű szukát. Már bocsánat. Én az a fajta ember vagyok, aki nem nézi mi van a másiknak, a maga háza táján sepreget. Így elég nehéz eltűrnöm, amikor egy harmonikusnak gondolt barátságban elkezdődik az áskálódás szimpla irigységből... most már nincs ilyen gond, nincs aki idegesítsen, tényleg tökéletes az életem :D
2018. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-os vagyok! A tanulsag az nokkel ne baratkozz ! En smugy a melegekkel szoktam:) es idosebbekkel
2018. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik kérdező: Szerintem nem kell ennyire parázni, ha megbízol a pasidban. Ezért nem barátkozni, mert félsz hogy elhappolják a pasidat, azért az elég para lehet. A pasi sem dolgozik, tehát nem találkozik emberekkel, nőkkel? Vagy hogy oldjátok meg a bizalmi kérdést?

Csak azért kérdezem mert nálunk is hasonló a helyzet, egyetértek, hogy nem kell reklámozni, de leginkább az irigykedők miatt, nem azért mert csajok nyomulnak rá... :) Szerintem egy jó pasira mindig nyomulnak csajok, mint ahogy a jó nőknél is mindig vannak kérők. Ez gondolom nálatok is így van ;) Bizalom nélkül lőttek az egésznek. A szép és sikeres embereket mindig ostromolják.

2018. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!