Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 16 éves leszek nem sokára, de...

16 éves leszek nem sokára, de még nem volt barátom. Arról szeretnek véleményt kérni tőletek, hogy szerintetek egy lánynak mikor "kell" hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 8. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ő úgy érzi. Nem korhoz van kötve, hanem érettséghez. Van, aki 20 évesen lesz először párkapcsolatban. Kit érdekel?
2018. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lány úgy érzi hogy készen áll egy kapcsolatra, hogy legyen valakije és persze arra ami ezzel jár. Ez egyénenként változó, van aki már 12évesen azt hiszi hogy ő érettebb a koránál (mint itt minden második kérdező kb), van aki 20esetleg 30koráig várattat magára. Ezt csak te tudod :). Nincs pontos életkor amikortól kellene, vagy ciki lenne ha van ha nincs.
2018. máj. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
"Kell".... -_-
2018. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 NAVY SEALs válasza:
85%

#3

Feminist alert

2018. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Értem én, hogy abban nőttél fel, hogy minden parancsra és napirend szerint történik, mert magyar vagy, de próbálj ettől elvonatkoztatni. Vannak dolgok, amelyek maguktól jönnek, te dönthetsz róluk. Igazából minden ilyen, csak a buta magyar control freak társadalom erőszakoskodik mindenért, hogy ekkor kell felkelni, így kell iskolába menni, így kell dolgozni, így kell megdögleni. Nincs előírás egyikre sem, csak elhitetik veled. És ugyanígy arra sem, hogy mikor "kell" barátodnak lennie. Akkor lesz, amikor akarod. És ha netán barátnőd lesz, ahhoz sincs senkinek semmi köze.
2018. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem most 23 évesen lett először barátom. Nem vagy elkésve egyáltalán.
2018. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most leszek 22 és még sosem volt barátom és úgy gondolom, hogy nem is lesz még jópár évig.
2018. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor megtalálod a megfelelő személyt.Mindenesetre jobb várni,mint egyik kapcsolatból a másikba menni.
2018. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor akarod, nincs olyan, hogy "kell". Sok olyan embert ismerek, akiknek csak 18-19-20 évesen lett komolyabb kapcsolata, ők sem maradtak le semmiről.
2018. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lassan 21 vagyok és még soha nem volt barátom, a tesóm 15 és már vagy a harmadikat vagy negyediket "fogyasztja". Nincs olyan, hogy "kell", mindenki érzi, hogy mikor szeretne kapcsolatot. Attól is függ, hogy mikor találkozol egy olyan fiúval, akiben megfog valami és persze kölcsönös a dolog.
2018. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!