Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnek segitseget kerni...

Szeretnek segitseget kerni velemenyt. Hogyan alljak a szituaciohoz?

Figyelt kérdés

A szuleimmel megszakitottam a kapcsolatot, ennek oka hogy energiavampirok. Szulokrol vagy JOT VAGY SEMMIT / igy gondolom, de a helyetemben ezt ki kell mondjam. Energiavampirok. Soha nem volt jo amit csinaltam, sosem tudtam szamukra megfelelo lenni, minden amit tettem rossz volt, soha nem tudtam eleg jo lenni nekik.


Vasaroltam 2 ujepitesu nagyon pazar lakast Budapesten a tudomasuk nelkul. Ebbol ok adtak nekem 20%-ot es gyakorlatilag magukenak valjak mindaket lakast.


Szoval nem tartom veluk a kapcsolatot, de nagyon nehez ez igy... mert nagyon szeretem oket.

Gyogyszerezem magam, eroteljesen. Reggel Xanax, delutan altato, este kicsit jobb, majd hajnalban ismet altato. Felkelek delkorul es ismet indul a napom, amit egy szenvedesnek elek meg.


Szenvedes, mert az egyetlen ember az eletemben neheztel ram es ahelyet hogy velem orulne a koltozesnek, tamad, vadol, hogy draga volt, neki is adhattam volna ezt a penzt, minek a butor stb.



25^L


2017. júl. 27. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Butorozz ossze velem legyszives <3 30/f

Ja es ne olvass annyi Nemer Pistit!

2017. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se tartom a szüleimmel a kapcsolatot már lassan 11 éve, mert alkoholista/elmebeteg, bántalmazó családban nőttem fel - az energiavámpírságuk csak egy volt a sok dolog közül. Mégsincs bennem semmilyen rossz érzés, életem egyik legjobb döntése volt.


Ideje érzelmileg függetlenedned tőlük, ha már egyszer így döntöttél, a gyógyszerezés nem old meg semmit.

2017. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szereted őket. De attól, hogy te szereted őket, még akarhatsz magadnak jót. Ők neked rosszat okoznak, de te szereted magad is, és ezért nem kell tartanod velük a kapcsolatod, mert te tönkremész a közelükben. Ez még nem jelenti azt, hogy te ne szeretnéd őket, csak nem akarod hogy az életed szenvedés legyen.

Hagyd el őket.

2017. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmondanám nekik hogy érzek és hogy szeretném, ha megváltozna ez a viszony szereteten alapulóra. Megkérném, hogy gondolkozzanak el az én szemszögemből és gondolják végig, hajlandóak-e változtatni a berögzült hozzáállásukra az irányomban. Ha ez után ők is igyekeznek javítani a helyzeten, én is készségesebben állnék hozzájuk. Ha elengedik a fülük mellett, nem pazarolnám felesleges erőfeszítésbe, mérgelődésbe feléjük az energiám, végül is felnőtt vagyok, kialakíthatom a saját családom.

A gyógyszerekről fokozatosan leszoknék és segítséget vennék igénybe. Például Théta Healing kezelések sokat ígérnek és pont a múltban ért sérelmeket oldja meg, amikből biztos tartogatsz tudat alatt, ha a szüleidre jelenleg is neheztelsz.

Nyiss a világ felé, ne egyetlen emberen álljon, vagy bukjon az örömöd. Megérdemled, hogy neked örömet okozó bánásmódban részesülj!

2017. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!