Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy látogatáskor kivel...

Nagy látogatáskor kivel találkozol utoljára?

Figyelt kérdés

Egy hétre jössz Budapestre 5 éve után, minden napra van egy terved, hogy melyik családtagot/ barátoddal fogsz találkozni.

(kit választanál utolsó estére?)



2018. máj. 8. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Budapesti vagyok és Pest megyén kívül mégcsak rokonom sincs, de ha előttem merülne fel a kérdés azt választanám, aki s legközelebb áll hozzám
2018. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En ritkan utazom Mo-ra, es ha megyek, 7-8 napot szoktam lenni csak sajnos. Az 1. es az utolso nap mindig csak a kozeli csalade, szuk korben. 2-3. nap szoktam esetleg vasarolni v ugyet intezni, fodraszhoz menni. 3-4. nap tavolabbi rokonok , csaladi baratok latogatasa, es 5-6. nap baratok. De amugy 90%ban a csaladdal csinalunk kozoset, kiveve az a par ora baratozas.
2018. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Én befejeztem a vándorlást, valaki úgyis mindig megsértődött. Már régóta csak bejelentem, hogy utazom 1000 kilométert Budapestig, ettől-eddig az X szállodában leszek, aki akar jön. Tököm tele van, hogy ülnek otthon mint a királyok, és várják, hogy még én járuljak eléjük kézcsókra. Aztán mondom, csak a duzzogás megy, mert ott már voltál, amott kétszer is voltál... lófarkát, azt. Én idáig utaztam, aki komolyan engem akar látni, az odajön szépen, aki meg duzzogni akar, az duzzogjon nyugodtan.
2018. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!