Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell lesz*rni mások...

Hogyan kell lesz*rni mások véleményét?

Figyelt kérdés
Vannak emberek akiken tényleg látszik, hogy nem foglalkoznak mások véleményével. Bennem mindig ott van, a na most ki mit gondol rólam, ezt inkább nem csinálom mert mit fognak gondolni stb. Sőt már-már üldözésimániám van, mindig azt hiszem, hogy a nevemet hallom, vagy, higy mindig rajtam nevetnek (nyilván nem így van, de mindig ezt érzem). Hogyan kell ettől megszabadulni, vagy majd elmúlik magától? 18L

2018. máj. 14. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
majd elmúlik
2018. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg elmúlik. Engem is nagyon zavart ez régen annyit basztattak,kibeszéltek stb...hogy már nem érdekel. Szerintem egy bizonyos idő után téged se fog. 18/L
2018. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Csalódás révén, amely folytán megutálod az embereket.
2018. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Csak ne érdekeljen ki mit gondol. A te életed, tedd amit jónak látsz és ne foglalkozz másnak mi a véleménye. Ha valakinek nem tetszel így az az ő baja. Egyszerűen csak engedd el a füled mellett amit nem akarsz hallani és kész
2018. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van, akinek elmúlik (a szerencsés keveseknek), van, akinek soha. mondhat bárki bármit, szerintem születni is kell rá, hogy valaki laza legyen, meg ne érdekelje mások véleménye.
2018. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdd úgy, hogy nem olvasod el a válaszokat. Komolyra fordítva. Amikor rájössz, h kvára nem az számít az életben, h ki mit gondol rólad, ÉS ettől nem boldogabb, hanem boldogtalanabb leszel, akkor MAGÁTÓL el fog múlni a megfelelési kényszer.
2018. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a dologgal még ne foglalkozz, fiatal vagy még, tanulni kell dolgokat. Örülj, hogy foglalkoznak veled.
2018. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy oszinten elkezded szeretni magad. Nem egoista modon.
2018. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Önbizalom kérdése.

Én még rosszabb voltam szerintem, mint te. Sok lelki problémám lett belöle és az önsajnálat közepette egyszer csak "megvilágosodtam".

Összegyűjtöttem minden bátorságom, nyitottabb lettem, kipróbáltam új dolgokat és ez rengeteget dobott az önbizalmamon.

Még mindig gyógyulgatok,vannak dolgok, amiken parázok, de egyre kevésbé foglalkoztat mit gondolnak mások.


Tudnék még ezzel kapcsolatban mesélni, szóval beszélgethetünk privátban, ha szeretnél :)


17/L

2018. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!