Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudom elfogadni...

Miért nem tudom elfogadni mások véleményét? Valakivel volt már hasonló?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, ha valaki azt mondja nekem, hogy szép vagyok, akkor nem hiszem el. Úgy gondolom, hogy csak udvariasságból mondják és igazából rondának gondolnak. Lehet csak el kéne fogadnom, hogy így gondolja az illető és ne járjon az agyam azon, hogy így van-e? Engem nőtársaim sosem szoktak dicsérni, pedig egymást mindig. Az önbizalmam a béka segge alatt van. (gondolom ez feltűnt)

Az emberek közeledését se nagyon tudom mire vélni... Elvileg volt, hogy férfiak közeledtek hozzám, de egyszerűen nem tudtam értelmezni és azt hittem barátkozni akartak - egyébként szerintem tényleg barátkozni akartak.



2016. szept. 15. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Leirta az okot, csak onbizalom kell neked
2016. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, a The Smiths a legjobb banda, azt el tudod fogadni, vagy itt most csak a pofikádról szóló véleményekkel van bajod?
2016. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pofámról van szó, bocs ha nem voltam egyértelmű.
2016. szept. 15. 22:50
 4/4 NudliHercegnő ***** válasza:
Ha valaki bókol neked, akkor bókol neked. Mindenkinek joga van a saját véleménye alapján eldönteni, hogy szép vagy -e, vagy sem, és ennek aztán semmi köze ahhoz, hogy hogy nézel ki valójában. A kevésbé esztétikus embereket is látja valaki szépnek, tehát ha valóban nem vagy csinos a saját véleményed szerint, simán lehet, hogy valaki szerint az vagy. Én például teljesen álagos megjelenésűnek tartom magam, de elfogadom, ha valaki kevésbe, vagy akár jobban értékel ennél. A kinézet megítélése szubjektív, és egyáltalán nem olyan fontos, mint amekkora ügyet csinálnak belőle egyesek. 19/L
2016. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!