Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy normális...

Mit csináljak hogy normális társasági életem legyen?

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan azzal szekálnak hogy még nem volt normális barátnőm , állítólag barátaim sincsenek szerintük mert nem járok hétvégente szórakozni.Nem sokára lesz már időm is mert eddig semmi ilyen nem volt készültem érettségire emellett edzésekre is járok amikor hazaérek hulla vagyok de én még azért menjek rugjak be be hát kössz mit tegyek segitsetek nem akarok megfelelni senkinek se persze jo lenne barátnő meg ezek de nem ugy hogy rám parancsolják ..

2018. máj. 15. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mlyen edzesekre jarsz?
2018. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18F Foci heti 3 és este érek haza 20.00 fáradtan :)
2018. máj. 16. 12:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazábol az a baj hogy nem járok ismerkedni (vannak barátaim) szorakozni csajozni és ez szúrja a szüleim szemét
2018. máj. 16. 12:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy nem jársz el szórakozni, tehát nem vedeled részegre magad, az egyáltalán nem baj. Kikapcsolódni vioszont ki kell.

Az edzések gondolom egy kicsit azért csak kikapcsolnak, és első a tanulás. Persze vannak akiknek van még energiájuk másra is.

Itt a nyár; itt a jó idő, szabadidő, majd most mehetsz szórakozni.


Ha meg nem akarsz kapcsolatot , akkor ezek mellett nem is állsz készen rá, attól, hogy havernak van neked meg nincs nem gáz. Majd el jön az időd, renetegen vagyunk 18 évesek, akiknek nem szórakozás az hogy berugnak, és /vagy nem volt még normális kapcsolatuk.


Már van időd, mehetsz csajozni , ismerkedni ;)

2018. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!