Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merem megszólítani, de...

Nem merem megszólítani, de lehet hogy tetszem neki. Mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Szinte minden nap látom az iskolában, és mindig ránézek (már-már bámulom) annyira tetszik, és szimpatikus... Nem merem megszólítani, egyszerűen nincs önbizalmam.... de részben lehet hogy a barátnői zavarnak, vagy a tömeg... mert kettesben, úgy érzem megtudnám szólítani... nem tudom mit tegyek, már volt néhány kisebb jele hogy tetszem neki... de lehet hogy félre értettem... nem attól félek hogy vissza utasít.. ez simán gyávaság.. (tudom ezt besz*ptam).. szóóval.. ti mit ajánlotok? Mit tegyek?.. Gondoltam hogy rá írnék facebook-on... de... nincs fent .-. ... vagy legalábbis én nem találom, pedig tudom a nevét, megtalálnám... Szerintetek mit tegyek?


A válaszokat előre is köszönöm!


2018. máj. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiányod van. Félsz lépni ez tök normális . Ez legyőzhető amúgy . Ha vállalod magad.
2018. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Derítsd ki az e-mail címét vagy a telefonszámát, és azon keresztül beszélj vele.
2018. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá hogy pld. az egyik barátnőjére ráírnék facebook-on, (mert neki van)... de... nem tudom... olyan fura lenne nem? :/
2018. máj. 16. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lányként mondom, hogy ne írj rá a barátnőjére! Ez tényleg furán venné ki magát, később vita tárgya is lehet. Ha annyira nem mered megszólítani - ami természetes- és a barátai által akarsz vele beszélni, akkor inkább szóban keresd meg a lányt. Vagy ha van olyan közös ismerősötök, akkor általa próbálkozhatsz

Sok sikert! :)

2018. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, reménykedem! :)
2018. máj. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!