Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van más is, aki "undorodik" a...

Van más is, aki "undorodik" a koncertektől/fesztiváloktól, holott nyitott személyiség?

Figyelt kérdés

A barátaim gyakran poénosan "nyuggernek" neveznek, a barátnőm is különbözik tőlem ebben, örömmel megy ilyen rendezvényekre.

Kipróbáltam anno "kötelességtudatból" az összes komolyabb magyar fesztivált (Volt, Sound, Sziget, Strand), voltam Ultra Europe fesztiválon Splitben, őszinte leszek, a végét vártam mindegyiknek, nem lehet azt mondani rám, hogy nem adtam meg az esélyt.

Koncertek iránt dettó így érzek (mármint az őrjöngős, fiataloknak szóló fellépésekről beszélek)...


Az érdekesség, hogy maximálisan extrovertált vagyok, a magabiztosságommal/külsőmmel semmi probléma nincs, s anyagilag sem különösen terhel meg egy ilyen rendezvény,s keresem/igénylem a társaságot.


Bármikor szívesen beülök a barátaimmal sörözni, meccset nézni, csocsózni, moziba, állatkertbe, kirándulni, imádok vitorlázni, el-elmegyek néha Bécsbe kaszinózni, színház, tehát konkrétan minden, csak ezeket elkerüljem, viszont úgy látom, a kortársaim "megőrülnek" ezekért.


2018. máj. 19. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túl van tolva ez a cucc. Tipikusan "de hát ez menő".

Engem rohadtul hidegen hagy. Nem értem a lényegét az egésznek, így nem is voltam és leszek!

Azt nem tudom, lehetőség van-e "jobb" körülményeket bérelni vagy teremteni az ilyen helyeken, de én nem akarok senki hányott, húgyos moslékában wc-zni és a többi. Van egy alap elvárásom a higiénia iránt.


Plusz te lehet, tipikusan az a fajta vagy, aki inkább a tömeg után ment eddig, s nem az igényeire és a vágyaira hallgatott. ;)

2018. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túlnőtték már magukat ezek a fesztiválok. Más egy kisebb (méreteiben és zenei felhozatalban is) rendezvény. Igaz, több napra én sem gyakran mentem, de én meg ilyen antisátrazós vagyok azért. Néha lenne kedvem kipróbálni még párat. Fishinget mindenképp, meg a művészetek völgye is jó lehet. Ha több napra, akkor a környéken vennék ki szállást. Ezek talán még hasonlítanak a kezdeti Voltra meg Szigetre. Mondjuk az is számít mit szeretsz hallgatni.
2018. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!