Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem keresik a fiúk a...

Xx.Be.Happy.xx kérdése:

Miért nem keresik a fiúk a társaságomat? Mindig így lesz ez?

Figyelt kérdés

nagyon lesarkítva írtam a fentebb lévő kérdést, bocsánat.

de a lényeg az, hogy soha nem érdeklődött irántam _úgy_ senki, nem néznek meg az utcán/vonaton/bárhol (ami nem zavarna, ha nem mesélnék barátaim, hogy így nézte őket egy srác, meg amúgy nézte őket egy srác).

mit csinálok ennyire rosszul, hogy senki se keresi a társaságomat? mindig így lesz? 😅

igeeen, én is érzem, hogy leírva ez elég buta kérdés, de nincs jobb dolgom, asszem.


2018. máj. 25. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagy elég szép.
2018. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Hány éves vagy? Nem mindegy, hogy ez a probléma 12 vagy 18 évesen merül fel. Egyébként több oka is lehet... nem vagy elég kirívó, hozzád nem illő ruhákban jársz, olyan vagy mint egy sorozatgyilkos (=búskomoran ballagsz állandóan), stb.


Ha gondolod írhatsz privátban is, esetleg küldhetsz képet, és még többet tudok mondani.

2018. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem vagyok elég szép, kedves elsőszámú válaszoló, sajnos nem lehet mindenki pl. egy palvin barbi :((( lennék


na jó, a sorozatgyilkosos dolgon nevetek, lehet, itt a bibi 🤔 (és akkor most come on, döntse el mindenki, hogy viccelek-e, vagy sem)

2018. máj. 25. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én is inkább egy mosolygós, jókedvű lányt nézek meg, mint valaki olyat, akin azt látom, hogy ha tehetné azonnal egy busz elé lökne. :D (második voltam)
2018. máj. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A feministák meg azon hisztiznek ha megnézik a férfiak a nőket :DD most akkor az is baj ha nem nézünk meg az is ha megnézünk. Ne legyetek feministák lányok, tényleg! Te se kérdező! sokkal vonzóbb egy kedves normális nem hisztérika lány. Egyébként a kérdésedre válaszolva, nem vagy túl morcos, bús?
2018. máj. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!