Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy a barátnőim...

Miért van az hogy a barátnőim társaságát keresik a fiúk, de az enyémet nem?

Figyelt kérdés
Sok ember szerint szép, csinos, jófej és okos vagyok csak kicsit csendes... Tudom hogy fiatal vagyok es nem is szeretnék ezzel foglalkozni de azért idegesít. Én annak is örülnék ha csak barátkoznának velem, mármint a fiúk.

2018. máj. 24. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mutass képet magadról. Ha például nem öltözködsz csinosan, az is elég.
2018. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg félnek tőled? Az is lehet, hogy túl szép vagy, fura, de én nem szeretek nagyon szép lányokkal beszélgetni, mert zavarba jövök:D
2018. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

...és ha sosem beszélgetsz fiúkkal, akkor miért vagy biztos benne, hogy csinos, szép, jófej és okos vagy?

Mert anyukád ezt mondta? Vagy a legjobb barátnőd? Mert ők csak azért mondják ám, hogy kedvesek legyenek veled.

Valami biztos van veled, annak oka van, hogy egyáltalán nem tetszel a fiúknak. Bár, hogy mennyire vagy okos, az a ti korotokban nem szokott sokat számítani, de valószínűleg annyira csinos meg jófej sem lehetsz, mert akkor legalább 1-2 ember próbálkozna nálad.

Én azt nem hiszem el, hogy valaki annyira szép legyen, hogy mindenki megijedjen tőle. Azért nem minden fiú annyira betoji, sőt, a többség inkább próbálná megszerezni az ilyen atom csajt.

Küldj egy képet privátban kérdező, én szívesen megmondom, hogy mi a baj veled.

2018. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Majd egy idő múlva már annyira zavarni fog ez, és annyira vágyod a figyelmet, hogy mindened kirakod majd és akkor menni fognak utánad a fiúk aminek örülni fogsz, de egyben meg rájössz hogy r1bancnak könyveltek el.


Utána gondolkodsz ha r1bancnak tartanak akkor miért figyelnek fel rád, és arra is rájössz: Sok fiú az ösztönei után megy hogy egyszer ürítsen, és csak a rongybabákra figyelnek fel.

2018. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

ez az introvertáltak sorsa. Szokj hozzá! alig lesznek igazi barátaid, amilyenekre vágysz!

Mi mindig az őszinte, mély, erős kötődésű kapcsolatokat keressük, mind barátságban, mind szerelemben. iszonyat nehéz olyat találni, akivel lelkiekben ennyire összepasszolsz, ennyire egy húron pendültök, tehát igazi társat.


Az extrovertáltak-nagydumások sosem fogják megtapasztalni, hogy milyen egy ilyen elmélyült kapcsolat, csak nekik nincs is rá szükségük! Őket a felszínes kapcsolatok érdeklik. Csak addig vannak valakivel, amíg az szórakoztatja őket. párkapcsolataik is lazábbak, keresik a szabadságot stb.. vagy egy domináns típus épp uralkodik egy introvertálton. Tehát iszonyat nagy az ellentét, ahol általában az intovertált sérül. ez van


Pedig igazándiból ez nem jelent sem előnyt, sem hátrányt. egyszerűen csak annyiról van szó, hogy ki honnan szerzi az energiáit

az introvertált az egyedül-önmagával töltött időből töltődik fel, míg

az extrovertált a társaságból, cseverészésből

2018. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1.Igazad lehet, mert néha nagy pulcsikba bújok mert ahhoz van kedvem,viszont szoktam szépet is felvenni.

2. Ez aranyos tőled.

3. Szoktam beszélgetni fiúkkal csak nem olyan sokat mint a többiek. Szépnek és csinosnak gondolom magam mert van szemem és szoktam tükörbe nézni. Jófejnek gondolom magam mert egyesekkel jól kijövök és sokat nevettetem meg őket.

Okos vagyok szerintem mert igazán jól teljesítek az iskolában. Nem mondtam hogy egyáltalán nem tetszek nekik csak nem tudom hogy tetszek e nekik. Sajnos igazad van abban hogy az ész már nem nagyon számít a mai világban. :(

4. Attól azért nagyobb az önbecsülésem és a büszkeségem, mintsemhogy szajha legyek és a szüleim is jól neveltek engem.

2018. máj. 26. 13:51
 7/9 A kérdező kommentje:

5. Jól esik, hogy megértessz.


Nem küldök senkinek képet mert ismeretleneknek nem fogok.

Köszönöm mindenki válaszát sokat segítettetek.

2018. máj. 26. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a barátnőiddel vagy elfoglalva, nem pedig magaddal
2018. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elbújsz rejtőzkösz, megközelíthetetlen vagy, viszonzatlanul hagyod a társaságot, korábban társaságot bontasz, úgy ülsz hogy másnak ne legyen helye meletted, nem haladsz az árral hanem megtöröd. Megoldás: kérdezz magadról mástól. Kérd hogy rosszat mondja rólad. Tanulsz belőle.

Nálam az volt a gond hogy mindenkit kiközösítettem.

2018. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!