Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért próbálnak meg emberek...

Miért próbálnak meg emberek kétségbeesetten társat keresni az interneten?

Figyelt kérdés
Csak felléptem az egyik online csevegő oldalra és azt tapasztaltam, hogy lányok után próbálnak kutatni de eszméletlen a létszámbeli különbség. Belépek a chatszobába jön a kérdés hogy lány vagyok-e és ha nem akkor kilépnek. Ezután ezt kipróbáltam ezt nagyobb angol méretű oldalakon is. A helyzet hasonló. Emberek ezrei próbálnak meg kétségbeesetten csajozni a neten :D De úgysincs esélyük mert kb 15 alkalomból 15x male-ekkel kerültem össze (az arány ettől csak nagyobb lehet). Teljesen logikátlan viselkedés. Miért csinálják mégis?

2018. máj. 25. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert félnek élőben ismerkedni.

Nem mellesleg elég sok kapcsolat alakult már ki online társkereső oldalakon keresztül.

2018. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésedre válaszolva: azért, mert még mindig veszettül hisznek benne, hogy az élet egyetlen lehetséges és értelmes módja az, hogy párkapcsolat igájába hajtsák a fejüket. Ezért pedig mindent hajlandóak megtenni, az értelmes viselkedés határain túl is.

De amit te írsz, az nem párkeresés. Egyszerűen csak ellendarabot keresnek a szerszámuknak (lett légyen az f*** vagy p**a, te az előbbivel találkoztál, de az utóbbi eset is csúnya dolgokra képes), akivel jól kielégülhetnek. Ez is ősi vágya az emberi fajnak, nehéz elnyomni.

2018. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Akkor segítek: mert nem akarnak egyedül lenni?

Mert esetleg nagy véletlenül SZERETETRE van szüksége?



Hű de gáz, tényleg! :D

2018. máj. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azér mert a férfinek nagyobb a létfentartási ösztöne. Én nem bánnam ha fordított lenne a helyzet. A nök próbálnának kétségbe esetten férfit találni és a férfi tartózkodhatna a társkereséstől.
2018. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!