Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet interneten normális,...

Hol lehet interneten normális, szerényebb lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
26F

2018. máj. 11. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted van külön szerényrandi.hu? Alapból miért a neten akarsz ismerkedni 26 évesen? Nincs tököd odamenni valakihez az utcán? Pedig egyszer muszáj lesz. De ha mindenképp neten akarsz akkor csak véletlenül tudod kifogni a szerényebbeket. Nincsen gyűjtőhelyük!
2018. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb helyen vagy...
2018. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ez egy kérdezős válaszolós oldal, rendeltetés szerűen használom, jogom is van hozzá és az igazat írtam. Attól még hogy egy ilyen primitív hulladék vagy hogy lepontozol mert fáj az igazság, meg egyből arc nélküli erőfityogtatás az érved a neten, nem tudom hogy melyikünk a szánalmasabb :) Ja de..Te
2018. máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, ez egy kérdezz-felelek oldal, aminek a rendeltetés szerű használata az, hogy az egyik ember kérdez másik válaszol. És nem az amit te csinálsz, hogy a nyavajás frusztrációidat és boldogtalanságodat itt vezeted le azzal, hogy odaböfögsz ismeretlen embereknek valamit, amivel reményeid szerint majd jujjde megbántod őket, meg próbálsz itt pszichoanalizálni... :D Ugyan ne vicceljünk már!
2018. máj. 11. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Akartam írni a kérdezőnek, mert megtetszett a gondolkodásmódja a kommentjéből és le lett tiltva. Pedig úgy érzem, ősszeiplünk.
2019. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!