Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem úgy, hogy "Társas...

Miért érzem úgy, hogy "Társas magány"-ban élek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy hiába vannak barátaim, senkim nincs. Alapból egy nagy faxszopó vagyok személyiség ügyileg, de vannak olyan barátaim akik keresnek, stb. Úgy érzem, hogy most vagy még több gyűlöletből és haragból/al fogok felállni/felépülni, vagy teljes lelki roncs ként. elveszettnek érzem magam

2018. máj. 26. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Èrtèkes ember vagy!

Ne ostorozd magad!

2018. máj. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rengeteg embert elmartam magam mellől, nem lehetek akkor olyan értékes..
2018. máj. 26. 01:35
 3/6 anonim válasza:
Teljesen átérzem, amit most te érzel. Miből gondolod, hogy nem vagy értékes? Azért mert hibáztál néha az még nem azt jelenti, hogy nem vagy értékes. Igenis az vagy! Minden embernek megvan a maga értéke. Igaz van akinek nem sok mert annyira ocsmány dolgokat volt képes tenni, de attól még neki is van egy minimális értéke. Akik pedig igazán szeretnek téged őket nem lehet csak úgy elmarni mellőled. Tudod mire van neked szükséged? Szeretetre. Egy aprócska ölelésre. Hogy érezd nem vagy egyedül. Én csak azt tudom neked ajánlani, hogy keres magadnak egy társat.
2018. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
de igenis értékes vagy!!! minden ember az, ahogyan te is!
2018. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyik választ. Az öleléses dolog nem hangzana rosszul, de barátnőről már álmodni se merek ezek után, pedig a fél karom oda adnám érte. Nem nézek ki valami szarul, de mégsincs, szóval ez is a személyiségem egyik szégyenteljes érdeme..
2018. máj. 27. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
MIERT ERZED MAGAD FAXSOPONAK SZEMELYISEG UGYILEG?
2018. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!