Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt ilyen emberek?

Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Akinek gimibe egy barátja se volt, piszkálták, sehova nem járt délután és az egyetemen lettek barátai, barátnője?

2018. ápr. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan nem voltam ennyire drasztikusan magányos, és nem az egyetemen fordult jobbra az életem, hanem a gimi utáni OKJ-s képzésen, de ezeket az apróságokat leszámítva, igen, rólam ez elmondható.
2018. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én még gimis vagyok. Nem vagyok benne biztos, hogy megyek egyetemre, de ha igen, remélem, hogy ott majd egy jobb és elfogadóbb közösséggel találom szemben magam és picit nyitottabb leszek.
2018. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetem egyértelműen sokkal jobb, befogadóbb, mondhatni "liberálisabb" volt.


Alapból a kollégista életnek volt egy összekovácsoló ereje és a közös szívásnak, tanulásoknak, buliknak. Én sosem voltam se csajozós, se bulizós, mégis egész jól elvoltam egyetemen, el-el jártam, barátnőm is volt. Barátaim is, azóta is van 1-2 akivel folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.


A poén az, hogy egyetemen még a "nagymenő" emberek sem piszkáltak soha olyan kicsinyes dolgokkal, mint a ronda külsőm.

2018. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cska nem egyetmre mész?
2018. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!