Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha mikor az ember elmegy szórakozni, nem csak alkoholt iszik hanem mást is használ?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm azt mondja azért csinálja ezt,mert undorító,és kiábrándító mikor egy ember részegeskedik, esik,kelik,dülöngél egy buliban mert túl itta magát, és határozottan abszolult nem lesz semmilyen siker élménye ott akkor a nőknél,és még nem is fog emlékezni semmire sem. ha meg kevesebbet iszik akkor meg azért nem lesz siker élmény mert nem mer úgy odamenni semmilyen lányhoz sem.

Ha viszont mellé beledobunk egy sörbe egy negyed-fél tablettát,határozottan lehet siker élményed,csak rajtad múlik.

Nektek mi a véleményetek?

Régebben elítéltem az ilyen embereket meg engem is lökdösnek néha a buliban mert látják rajtam hogy nem csak ittam.

Viszont tegnap is elmentem bulizni és csak ittam,és bepunnyadtam és elálmosodtam,éreztem a fejemben az alkoholt nem pedig buli hangulatot csinált.

Pár ismerösöm azt mondta azért csinálja ezt mert igy van határozott siker élmény a lányoknál,nem mikor esel-kelsz és nem tudsz beszélni,vagy nem ittál még annyit hogy megszólisd és végül nem lessz semmi.

Mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?



2018. máj. 28. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze, értem, hogy valamilyen szinten 'jobb' mint a részegség, de nem csak ez a két választási lehetőség van. Elmehetsz minden nélkül is bulizni. (Egy komolyabb diéta miatt hónapokig nem ittam és így is teljesen jól éreztem magam a bulikban. Kifejezetten élveztem, hogy mindenre emlékszem, másnap is egész frissen keltem fel.)

Az utolsó soraiddal teljesen egyet értek, biztos nagyon könnyen rá lehet szokni nem is szerre, inkább az érzésre.

2018. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem kell hogy valami energiát adjon.Józanul nem élvezném szerintem annyira..

Az aranyközép utat kellene megtalálnom az alkoholnál.. :D

Viszont én is láttam már olyat hogy valaki teljesen szét volt ütve nem alkoholtól,igen, eléggé félelmetes látvány,amikor valaki csak részeg és dülöngél az még lehet vicces is..

2018. máj. 30. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!