Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan találjam meg valaki...

Hogyan találjam meg valaki gyenge pontját?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba aki folyton piszkál hogy rossz vagyok tesiből meg ilyenek pedig amúgy kitűnő tanuló vagyok ő még nem és mindig segítek neki mindenben de most lett elegem és szeretném tudni hogy hogyan találhatnék én is valami fogást rajta. (Ugyanaz az ember tetszik nekünk ha ez segít) Kérlek segítsetek!

2018. máj. 29. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Heh...

Figyelj adok pár tippet, nem ismerem az adott lányt így egy kicsit nehezebb lesz.

Mennyit szoktál ezzel a lánnyal beszélgetni? Van olyan téma amiről esetleg nem szívesen beszél? Eltérő válaszokat ad? Szoktad látni/hallani amint önkritikát végez magán? (PL: Fogynom kéne, nem vagyok elég magas stb.) Mennyire okos? A butaságát is ellene fordíthatod. Ezek mind olyan másodlagos apró pontok amik gyengeségekre utalnak. És érdemes őket megfigyelni.

Viszont az elsődleges gyenge pontját már te is megtaláltad: "Ugyanaz az ember tetszik nekünk ha ez segít" Beszélj ezzel az emberrel "állítsd az oldaladra" utáltasd meg vele azt a lányt. Vagy mond el neki hogy tetszik neki és hozd kínos helyzetbe. Vagy csak simán járasd le a lányt, mond el neki az undorító titkait.


Remélem segítettem :)

2018. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 30. 20:05
 3/3 anonim válasza:
Mindenkinek megvan a maga baja. Nincs arra szükség hogy valakinek fájdalmat okozz. Attól neked nem lesz jobb. Csak akkor lehet valakit piszkálni , ha hagyja.
2018. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!