Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Letudná nekem ezt valaki...

Letudná nekem ezt valaki tökéletesen angolra fordítani? Tenyleg csak azok írjanak akik” hibátlanul” tudnak Koszi! Lent van a szoveg

Figyelt kérdés

Szia xy!

Gimibe ahova jarok kampány lesz hamarosan,és csak azert irok hogyha kitelik az idodbol tudnál nekünk egy olyan videot kuldeni ahol bemutatkozas utan kéred a nevünkben is az embereket hogy szavazzanak a 12.E-re.

Nem akarom hogy felre értékeltnek érezd magadat,hogy szamodra ilyen “kis” dolgot kérünk ami nekünk hihetetlen lenne és nem tudnak elégszer megköszönni!


2018. jún. 1. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,de köszi azért :D
2018. jún. 1. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan magyar szó, hogy félre értèkelt.
2018. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én vállalom a magyarra fordítást :P
2018. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szöveg még magyarul is elég értelmetlen.
2018. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Todboy ***** válasza:

Jó lett volna tudni kinek lesz, milyen nemzetiségű. Mennyire kéne hivatalosra írni.


Hey XY!


There will be a school campaign in the secondary school I attend. / There will be a school campaign in my school. I would like to ask you whether you would promote our campaign with a video in which you briefly introduce yourself and ask our schoolmates to put the vote to the 12.E class. It would be really generous of you.

We would really appreciate if you could sacrifice some minutes from your precious time.

Your video would mean the world to us.

2018. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!