Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A depresszió a külsőnkön is...

Kokacserje kérdése:

A depresszió a külsőnkön is látszik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 16:05
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Ja. Ehelyett :) így nézel ki :(
2018. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan esetek, hogy igen. A motivációra kihat a depresszió, az adott ember elhanyagolja a külsejét mert nincs ereje vele foglalkozni.


De az esetek javában megnem mondanád ki depressziós ránézés alapján. Én és sok más jól funkcionáló depressziós van még.

Ha rám nézel cuki vagyok, ápolt, nyitott, vannak barátaim. Az más kérdés, hogy a fejemben éppen mi zajlik.

2018. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Todboy ***** válasza:
100%
A második hozzászólóval tökéletesen egyetértek.
2018. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon mélyen vagyok, olyankor borzalmasan nehéz pl. megfésülködni, vagy ami jobb napokon tényleg pár pillanat és nem is erőfeszítés, a rosszabb napokon hosszú percekre nyúlik el, mert a fele kinlódás. Van, amikor szeretném megcsinálni, de tudom, hogy szerencsétlenkedni fogok és attól mégjobban beforgatnám magam, így ezért hagyom ki.
2018. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem. Csak a legritkább esetben.


Az ember telesírja a párnáját, aztán felkel, és szépen felhúzza az álarcot. Még a rokonok sem veszik észre, hogy hú de nagy baj lenne.


Gondolj csak a sok emberre, akik öngyilkosságot kísérelnek meg. Ezek MIND(!) vészkiáltások, hogy valaki vegye már észre, hogy baj van, „segítség!”

Nem merik kimondani, hogy baj van, mert félnek, hogy megvetik őket, hogy nyomoréknak tartják stb... elrejtik az álarc mögé

2018. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!