Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek milyen indíttatásbó...

Az emberek milyen indíttatásból fotózzák majd posztolják, hogy mit esznek?

Figyelt kérdés

Ezzel nem gúnyolni akarom vagy degradálni őket. A kérdés teljesen komoly ... Milyen okból posztolják, hogy mit isznak vagy esznek. Pl.: facebook történetben vagy akár normális posztként, twitter, snapchat, instagram


Azokat megértem, akik mondjuk influencerek akarnak lenni vagy már azok és mondjuk valamit posztolniuk kell mindig, meg azokat akik ritkán mennek el étterembe és azt hiszik hogy nagy dolog X ezer forintot kifizetni egy jól kinéző finom tál ételre és megakarják örökíteni a "különlegens" pillanatot.


Mást nagyon nem tudok elképzelni, de ez a két indok biztos nem fed le mindent. Ha ti kiposztoljátok, hogy mit esztek mért teszitek?



2018. jún. 9. 18:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar kicsit sem, csak soha sem értettem. Ezzel a kérdéssel csak kicsit meg akartam éreteni, hogy mi zajlik a másik fejében, amikor kiposztol valami ilyesmit.
2018. jún. 10. 10:45
 12/17 anonim válasza:
100%

Szerintem csak annyi, hogy tetszik, amit látnak, és meg akarják örökíteni. Kb minden fotó mögött ez áll. Ráadásul ha valami különlegeset látok, akkor nekem is eszembe jut, hogy ezt a 100 dolláros lazacot lehet, hogy még senki se látta az ismerőseim közül, és lefotózom. Nem nagy kunszt.


A másik dolog meg, hogy most ez a menő, de ez tényleg nem úgy kell elképzelni, hogy fú de influencer valaki, és azért csinálja, hogy villogjon. Ez csak egy olyan dolog, amit az emberek szeretnek csinálni, mert elterjedt, és nem is ártalmas senkkre se nézve.

2018. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó. De pont ez az. Hogy nem különleges a kajaposztok többsége. Hanem ízléstelen, hétköznapi és igénytelen módon posztolt:S

Gyakorlatilag kit érdekel, hogy rántott húst evett vacsorára?:/

2018. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És az kit érdekel hogy téged nem érdekel? Attól még nem ártalmas hogy a túri érdeklődésedbe nem fér bele. Még jó hogy nem kérik az engedélyed hozzá...
2018. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akit annyira zavar, az leállíthatja ezeknek az embereknek a követését, ahogy én is leállítottam azoknak az ismerősöknek a követését, akik bekajálnak mindenféle kamu szerencsejátékot meg álhírt. Attól még az ismerőseim maradtak, csak nem jelennek meg a posztjaik a hírfolyamomban. Pár kattintás az egész.

Amiket az a sportoló ismerősöm oszt meg, azok érdekesek a követőinek, az én kajafotóim is érdekesek azoknak az ismerőseimnek, akik megnézik, de nem azért osztom meg, hogy kapjak x lájkot vagy hozzászólást, én érdekesnek találom, van egy albumom a saját kajáimnak, az utazási kajafotók meg az utazási albumba kerülnek a többi utazós fotó közé, így ott nem vesznek el sok helyet. Még az albumok láthatóságát is szelektálom, hogy kik láthatják, így kapásból nem látja ezeket mindenki.

2018. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A zemberek nagyon furcsa dolgokat csinálnak. Ez van. Nem kell mindent érteni.
2018. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is fotózom, mert tetszik a látvány, de nem posztolom sehova. Ha később előveszem a kirándulós képeinket, előtörnek az emlékek, a fotó által még az ízek, illatok is. Nekem emlék. Kirakni hülyeség szerintem.
2018. jún. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!