Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki ELTE btk-ra járni?

Ciki ELTE btk-ra járni?

Figyelt kérdés
még akkori s ha csak tanárin vagyok de oda tartozok a szakpárokkal.........

2018. jún. 17. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Miért lenne ciki?

Nem az határozza meg az embert, hogy milyen szakra jár, hanem, hogy milyen a személyisége, milyen képességekkel van megáldva.

Nem mellesleg szerintem sokkal cikkben az orvosin bukdácsolni, mint jó átlaggal elvégezni egy bölcsész szakot.

2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
*cikibb
2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Úgy gondolom, hogy tanárnak alkalmatlan vagy akkor, ha egy továbbtanulás nagyságrendű kérdésben az merül fel egy olyan jellegű kérdés, ami kb. kamaszokban szokott felmerülni leginkább.

Nem piszkálódásból, de ha valaki ennyire visszamaradott, akkor nem sok esélyét látom annak, hogy ugrásszerű fejlődés történjen pár év alatt, amíg tanárrá válik.

Tanárként hogyan tudnál helytállni, ha ennyire erős megfelelési kényszered van?

Ha az egyik gyerek benyögi, hogy a másik tanárnál valamiért már három ötöst kap, akkor te ezt rögtön beveszed, és adsz neki négy ötöst, hogy jól csináld a dolgod? Tudod te is, hogy a gyerekek nagyon ráéreznek a bizonytalan tanárokra, és kezelhetetlenné válnak a számukra. A gyereknek fontos, hogy a tanárukra fel tudjanak nézni, tisztelni tudják emberileg, szakmailag. A barátnő szereppel nem lehetsz jó tanár, mert jön az érzelmi zsarolás, a hatalmi harc...


Szerintem neked más pálya való, remélem, majd belátod.

2018. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kimondottan ciki.
2019. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már ciki? Én jelenleg azon gürizek, hogy oda bejussak. Annál menőbb és felvállalhatóbb dolog, nem létezik. Valamit nagyon helyre kéne tenned magadban.
2019. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!