Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a "progresszív kuckó"...

Mi ez a "progresszív kuckó" cucc? Kezd már elegem lenni belőle!

Figyelt kérdés
Unom már hogy minden hülye kérdésnél MINIMUM egyszer látom a progresszív kuckós kommentet, vagy ha nem kommentbe, akkor üzenetben küldik el napi 20 alkalommal (akár enyém a kérdés, akár csak válaszoltam rá. Értem én hogy toborzás meg minden, de kéne vezetni egy rohadt listát hogy kinek küldtek és kinek nem ilyen hülyeséget!!🤔😙
2018. jún. 19. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Ééés micsoda burkolt reklám megint. :(
2018. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Én sehol nem láttam még, mi ez?
2018. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
a dark forest már lejárt lemez? egyébként hogy vezessenek listát, ha nem látják a nevedet?
2018. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én még sosem láttam / kaptam ilyet. És nem is fogok rákeresni, olyannyira nem érdekel. :)
2018. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

haha, én mostanában nem kaptam...:D előtte vagy 6x kommentben is, privát üzenetben is.


mondjuk én többször elküldtem a p:csába...nem attól lesz egy "ismerkedős közösség" jó, mert az egy bizonyos oldalon gyűlik, hanem a közösségtől.


márpedig a különcség eleve egy taszító dolog. ott a való élet vagy a facebook...aki ezeket kerüli, mert ott csak rossz tapasztalata van, akkor mért gondolja, hogy egy chat.hu-n vagy akár ezen majd jobb lesz?


még rosszabb, mert ilyen flusztrált, "mindenki hibás, csak én nem" emberek vannak fenn.


kedvenc példám az itt is népes számban jelen lévő 20 feletti férfiak, akik valamiért 16 alatti lányokkal ismerkednének, de facebook-on semelyik nem jelöl vissza nekik, és na akkor majd hátha máshol több sikerük lesz.

2018. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal tiltottam azokat, akik küldték nekem 😃
2018. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#3 épp ezért pofázom hogy vezessenek listát😂😂😂😂 érted, be vágják egy jegyzettömbbe a linket, és oda írják hogy "Ennek mán' kűttünk' fost" és ennyi 😂 ugyan arra a kérdésemre küldtek valaszt ma már hetedjére, letiltottam erre jött a másik értelmes😂
2018. jún. 19. 23:00
 8/16 A kérdező kommentje:
#4 de azért mégis kommenteltél mi?😂😂😂
2018. jún. 19. 23:01
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
még én sem hallottam ezekről, privit sem kaptam
2018. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#1 a kérdés őszinte, a válaszod pedig provokatív, semmit mondó és haszontalan 😀
2018. jún. 19. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!