Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Unatkozom. Mit tegyek? SOS

Unatkozom. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Rettentően unatkozom már nem tudok mit csinálni.

Az egyetlen barátom már hetek óta felém se néz mert a barátnőjével van.Minden itthoni könyvemet kiolvastam már,de már az is untat.A sorozatok,filmek se kötnek le mennék én csavarogni de nincs kivel,pedig szép meleg idő van.Sütés főzés felejtős mert már csináltam kaját takarítottam is de már nem foglal le semmi.Mennék sportolni de a legközelebbi hely 40 percre van innen és senki nem jön velem. Chaten se ír senki mindenki oda van valahol engem meg leszarnak.

Mit tegyek?Tanácsok? 19/L



2018. jún. 23. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nem csak egy kamukérdés lenne, reagált volna a delikvens... aki lehet, hogy Pista 41/F
2018. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es.

Azért nem válaszoltam mert kaptam használható tanácsot amit meg is valósítottam így már nem volt eszembe a válasz adás.Az unalmat elűztem és lefoglaltam magam.

Még ha valami hihetetlen sztorit írtam volna le el is hinném,hogy kamunak reagálod le de szó nem volt ilyenről.Csak tanácsot kértem unalom ellen.

A többiek akik hasznos válaszokat adtak köszönöm nekik :)

2018. jún. 24. 05:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Esetleg tanulj meg hajat csinálni,sokakat leköt.
2018. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!