Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A kettő közül szerintetek...

A kettő közül szerintetek melyik a szégyenteljesebb egyedülálló élet?

Figyelt kérdés

1. Ha valaki az egész szabadidejét otthon, egyedül tölti, magába fordulva.


2. Ha valaki az egész szabadidejét a kedvenc kocsmájában tölti hétfőtől vasárnapig, iszogat, csocsózik, kártyázik, züllik.


Csak a kettő közül lehet választani. Tudom hogy egyik élet se jó, direkt azért kérdezem így, hogy csak ebből a kettőből lehet választani. Nekem mindkét emberfajtából van több ismerősöm is.



2018. jún. 25. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez így nem értelmezhető. A 2. esetben sosem vagy egyedül, pláne a kedvenc kocsmádban, a törzshelyeden. Én már csak tudom, azért járok oda.
2018. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Én pl így érzem jól magam, miért lenne egy szégyenteljes? Persze néha én is találkozom az isemrőseimmel (kb 2havonta) de mi a fenéért járnék el, ha nem érzem jól magam? Ezerszer inkább maradok otthon olvasni/sorozatozni mint hogy pl egy tömött kocsmába beülni ahol olyan hangzavar van, hogy beszélgetni sem lehet.

De vannak olyanok is akik halálra unják magukat egyedül és csak társaságban érzik jól magukat. Nem vagyunk egyformák.

2018. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a 2. Az elsőben semmi szégyenteljeset nem látok.
2018. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyedülálló életet én úgy értem, hogy valaki nincs párkapcsolatban. Azért érdekes a kérdés, mert valaki például bírja, sőt, élvezi a magányt, és elvan otthon egyedül is. Valaki nem bírja elviselni az egyedüllétet, és képes akár egy kocsmában is leélni az életét, csak hogy ne legyen egyedül. Érdekelne társadalmi szempontból, hogy melyiket életmódot tartják inkább negatívabbnak az emberek.
2018. jún. 25. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

1. így éltem évekig

nem volt valami jó érzés hosszútávon


2. ezzel meg az a baj, hogy elver egy rakat pénzt, mmint ki pénzeli?


De nem vagyok ítélőbíróság, az elsőt éltem át.

2018. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
1-es vagyok. Vagy úgy érted az egyedülállót, hogy szingli? Amúgy egyik se szégyenteljes.
2018. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mind a kettő jól hangzik, de talán a 2.-at kinézné magából a társadalom, azt jobban elítélnék. Bár én nem tom.
2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A másodikat jobban elítélik, mert látják, hogy na, megint a kocsmában van, (mert ugye mindenki szent ember és semmi rosszat nem tesz egész életében...). Az elsőt sokan el se tudják képzelni. Pedig létezünk.
2018. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!