Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok lánynál tényleg úgy van,...

Olivér2002 kérdése:

Sok lánynál tényleg úgy van, hogy elvárják, hogy te írj nekik és nem ő? Szóval ők kivárják, hogy írj neki.

Figyelt kérdés
Vagy pedig mindegy

2018. jún. 25. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2018. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogyha én szeretem őt és ő szeret engem és ezt tudjuk egymásról, akkor miért csak én írjak neki.
2018. jún. 25. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kedvelnek, ők is írnak, sőt nagyon sokat írnak akkor, le se tudod őket vakarni.
2018. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ám, de inkább még úgyabbul!

Én egy ideje már nemhogy azt tapasztalom, 6azt várják, hogy én írjak elsőre, de egyre gyakrabban inkább azt is tapasztalom, hogy sokszor még csak akkor se írnak vissza... Csak tudnám, hogy akkor minek jelöl be?! 😕😒

2018. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy élőben kell próbálkozni, úgyis az a lényeg, írni bárki tud, bármit, meg kell beszélni egy találkozót.
2018. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép, lovagias dolog a férfinak megtenni az első lépést... és igen, van olyan nő, aki el is várja. Amúgy meg ultra gáz azt várni, hogy ki jön. Legyen kölcsönös a dolog, ha csökken az érdeklődés bármelyik részről az úgyis fel fog tűnni.
2018. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férfinak illik előbb, ettől is érzi magát egy nő nőnek. (Meg sok mástól is). Az írás viszont nem feltétlenül azt jelenti, hogy magadról írj, hanem érdeklődj iránta. Indíts el egy beszélgetést. Ha monológba csap át, nincs reakció,vagy csak kevés, akkor a nő bizony nem akar semmit, csak nem mondja ki, hogy ne bántson meg. Hülye szokás, de sokan ezt csinálják.
2018. jún. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél a pasi kezdeményez, de a párbeszéd folytatása már kettőn áll. Én sem görcsölök, hogy fenntartsam, ha a csaj csak válaszol a kérdésemre és ő nem kérdez semmit, hagyom is a 3,14csába.
2021. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!