Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik szórakozóhelyen lehet...

Melyik szórakozóhelyen lehet a legjobban ismerkedni/barátkozni? És hogyan?

Figyelt kérdés

szeretnék egy baráti/ismeretségi kört szerezni, ismerkedni, plusz akikkel bulizni meg lazulni is lehet. suli, net kizárva és az ismeretségi körömhöz sincsenek olyan események ahol ismerkedni lehetne. és most, hogy már van rá lehetőségem (18 lettem) elmennék életem első bulijába, csak az a helyzet hogy ezt egyenlőre még egyedül kell megtennem.

ti melyik helyet ajánljátok? én az a38-ra és az s8 undergroundra gondoltam, mert ott van rock is, csak az a baj, hogy már voltam elég koncerten, hogy tudjam, az emberek az ilyen helyeken nem igazán ismerkednek. és miután én visszahúzódóbb vagyok, ezért ez eléggé megnehezíteni a dolgokat.

ezeken kívül hallottam a morrisons 2-ról, instantról, akváriumról, ötkertről, hirtelen ennyi jut eszembe. na de a lényeg, hogy nem tudom hová menjek, ahol az emberek tényleg elsősorban ismerkedni mennek, és vannak bőven az én korosztályomból.

egy mellékes kérdés, hogy ilyen bulikban nektek van-e bevált módszeretek ismerkedésre, barátkozásra, vagy milyen tapasztalataitok vannak. vagy hogy alapvetően hogy megy ez a barátkozás dolog bulikban.

tudom, mindenki azt fogja mondani, hogy ilyen helyeken nem lehet normális emberekkel ismerkedni, de csak van sok értelmes, csak éppen bulizni vágyó ember. már tényleg nagyon szeretnék ismeretségeket kötni, és ezen kívül nem látok más megoldást.

18/L


2018. jún. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell hogy keserítselek, de nincsen sajnos olyan hogy egységesen legjobb ismerkedős hely, ugyanis ezeket az oda járó emberek milyensége határozza meg. Azt pedig nem lehet kideríteni hogy melyik a legjobb.
2018. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezd el táncolni, tancos bulikban teljesen más minősegű emberek vannak, minden nap van buli, ma este pl. Kopaszi gáton. Akár indulhatsz is.

[link]


Fiataloknál most a kizomba a divatos:

[link]

2018. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Balatonra jössz? 😃
2018. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy? :)

Ha esetleg Békés-megyei, akkor alkothatnánk. Egyedül vagyok én is, nem igazán számíthatok senkire (18 F)

2018. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!