Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék felsőbb évfolyam...

Hogyan tudnék felsőbb évfolyamosokkal is jóba lenni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most nyolcadikos vagyok és olyan suliba járok ami elsőtől tizenkettedikig van.Én elsőtől ide járok es nem nagyon változott az osztály csak pár ember ment el és jött.Viszont mivel a mi osztályunk nyolcosztályos és a nem fog hozzánk jönni új gyerek.(mert csak az jöhet aki szintén nyolcosztalyosba járt)

Jövőre lesz egy c osztály is és mivel felvettek tagozatra ezert remélem meg tudok ismerni új embereket.De nem tudom hogy ismerkedjek ,olyanokkal se akik mondjuknszimpatikusak és egy-két évvel idősebbek.A sajat baráti körömben beszédes vagyo de nagyobb es uj társaságban nem nagyon.Fogalmam sincs hogy kezdeményezzek vagy ha odamegyek valakihez mivel kezdjem a beszélgetést.

Tudnátok segíteni?

14/l



2018. máj. 25. 12:02
 1/2 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy mivan ha nem vagyok szimpi en meg probalok baratkozni,az eleg gazul jonne ki:(
2018. máj. 25. 12:06
 2/2 anonim válasza:

Az első és legfontosabb, hogy add önmagad. Ne hátrálj meg, ne félj, ne idegeskedj azon, hogy mi lesz, ha. Semmi! Ne nézd a rossz oldalát, hisz a csalódásból is jól jön ki az ember, ami által megtanulja, hogy legközelebb mit csináljon vagy mit ne csináljon másként.


Én mindenképp kiszúrnék a tömegből egy szimpatikus emberkét, akit látok, hogy egyedül van. Beszélgetnék vele, a többi pedig magától adódik. A lényeg, hogy szeress új embereket megismerni új barátokra, kapcsolatokra szert tenni és nem ijedni tőlük.


Remélem segítettem, 18/L.

2018. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!