Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miről marad le...

Szerintetek miről marad le az, aki nem regisztrál a facebook-ra?

Figyelt kérdés

2018. jún. 29. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok idegességről.
2018. jún. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A sok Tibiatyás posztról.


Fogfehérítő és életmód tanácsadás reklámokról.


Mit főz a szomszéd.


Fideszhez posztoló nyugdíjasokról.


Aranyos kiscicás videókról.


Sosincs pénze emberek posztjairól, akik nyáron Görög és egyéb külföldi helyeken nyaralnak.


Szóval igen, az élet minden fontos információjáról lemaradsz.


Ha nincs Facebook-od, nem létezel.


25/F

2018. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Remèlem a vàlaszom miatt nem fogsz tàmadàsba lendülni kedves kèrdező ès GYK-s olvasó?!


A fèszbúknak semmi èrtelne!

Ahogy màr koràbban írtam;

Sokan kitesznek magukról tökèletes fotókat,itt ott jàrtunk nyaralni,tökèletes csalàdi fotók megosztàsa ezzel nutatva az ismerősök,egymàs felè ,hogy milyen vidàmak,boldogok,kiegyensúlyozottak a valósàgban pedig megy a nyafi.


Nekem nincsen fèszbúkom ès tökèletesen jól èrzem magam nèlküle.

Aki fontos nekem felhívom,talàlkozunk ès fordítva

Kit èrdekel a rohanó vilàg?

Mi az a vilàg?

Ki teszi rohanovà?

Mi emberek.

Èn bem rohanok.

Van idöm a baràtokra,rokonokra.

Èn is dolgizom ès ők is mègis tudunk időt szànni egymàsra.

A külföldön èlő magyarok meg nem èrdekelnek.

Ők hagytàk el az orszàgot,rokonokat nem èn.

Tehàt nagy ívben lekakilom a buta fèszbúkot!

2018. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fogja tudni,hogy milyen idő van kint.
2018. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem a FB-t, de a suli miatt kell, minden jegyzet föntvan.

És Messengeren el tudom érni azt, akinek pl. nem tudom a számát.

Nincs fent képem nekem se, a "baráti" csoportból kiléptem, mert veszekedés volt, de a jegyzetesben maradtam tag.

Szükséges rossz a FB szerintem.

2018. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Értékes információkról, amire csak a facebook csoportokban tehetsz szert. Például több betegségem miatt is tagja vagyok csoportoknak de számos érdeklődési kör vagy adás-vétel jellegű csoport hasznos lehet. De ezen kívül semmi, 2 ismerősöm van de az is csak, hogy legyen. A profilomat már zárttá is tettem, hogy senki ne tudjon jelölni.
2018. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az osztálytalálkozóról.
2018. jún. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.


Az lemaradt, hogy télen megtudod 50 embertől, hogy leesett az első hó.


Ha nem lenne ablakod.

2018. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem nézem a fb hirfolyamát, mert nem érdekel, használom viszont a messenger-t, ami szerintem tök jó, illetve most pl. azzal léptem be a mobil számlámhoz tartozó app-ba, így is lehet használni a fb-ot, nemcsak hülyeségekre.
2018. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

A Facebook (mint a legpopulárisabb közösségi oldal) zseniális termék, remek, az életünket megkönnyítő lehetőség.

Az, hogy egyes emberek miként használják, formálják, már kizárólag a saját felelősségüket érintik.

SENKI nem kényszerít, hogy 10 órát nyomd egy nap, s arra sem, hogy 1500 irreleváns ismerősöd legyen.


A különböző tematikus csoportokban valós, személyes (!) tapasztalatcserék, adásvételek zajlanak.

Így tudok informálódni az engem érdeklő hírekről, lehetőségekről, véleményt formálni és értekezni, segítséget adni, esetleg kapni.


Programok szervezéséhez, hirdetéséhez az egyik legjobb felület.

Pillanatok alatt látom, hogy a közelemben milyen lehetőségek lesznek, amennyiben pedig szervezek valamit, úgy a közösség tagjaihoz bármilyen információt könnyen el tudok juttatni, visszaigazolást kapva.


Ha idegen városban szeretnék étterembe menni, vagy bármilyen más szolgáltatást igénybe venni, azonnal meg tudom nézni több száz ember értékelését, ami sokkal nehezebben elferdíthető, mintha a hivatalos honlapot nézném.


Fentebb írta valaki, hogy érdektelen emberek érdektelen posztjai jönnek szembe? Nade ez kinek a hibája? Azé, aki ezeket követi.

Olyanokat figyelek kizárólag, akik érdekelnek, fontosak számomra.


A legtöbb iskolai-, vagy munkahelyi közösség saját, belső csoporttal rendelkezik, melynek hasznosságát nem kell részleteznem.

Egy adott, kronológiailag rendszerezett oldalon lehet elérni a tagokat érintő szavazásokat, képeket, véleményeket, esetleg feltöltött fájlokat.


Saját vállalkozásom reklámozhatom tematikusan lakóhelyre, korra, nemre, párkapcsolati állapotra, érdeklődési körre lebontva, ez teljesen egyedi lehetőség.


A kapcsolattartás pedig a legfontosabb lehetőség, egyszerűen és ingyen kommunikálhatsz direkt, vagy indirekt módon ismerőseiddel.

2018. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!