Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy hiba lenne kihagyni a...

Nagy hiba lenne kihagyni a gólyatábort?

Figyelt kérdés
Gimis leszek szeptembertől. Már van egy évfolyamcsoport, ahova nemrég kerültem be. Kiderült, hogy ők már eléggé összeszoktak és több találkozót is szerveztek. A következő találkozóra nem érek rá, ami egyben az utolsó is lenne. Halaszthatatlan programom van. A gólyatáborba meg már nem lehet jelentkezni, és akkor egyébként is külföldön leszek. Szerintetek így nehéz lesz beilleszkedni?

2018. júl. 2. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Simán beilleszkedsz. Olyanok is simán beilleszkednek, akik mennet közben csatlakoznak be az osztályba, mert előtte máshova jártak.
2018. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a gyors választ. Remélem :)
2018. júl. 2. 21:17
 3/8 anonim válasza:
100%
Persze, hogy beilleszkedsz, emiatt ne aggódj. Nálunk is volt egy gyerek, aki nen tudott eljönni gólyatáborba, de 2 nap se kellett hozzá és beilleszkedett. Ugyanúgy vannak barátai mint a többieknek. Szóval ne aggódj, minden okés lesz.
2018. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ha kihagyod, ugyanúgy lesznek barátaid. Én megbántam, hogy elmentem a gimis gólyatáborba. Csak a szívatás ment. Fáztam a faházban éjjel, ráadásul nem hagytak aludni sem, éheztem is, nem volt jó a kaja stb. Ezek csak az én rossz emlékeim, de nem kell aggódnod, hogy nem mész el. Én nem éreztem úgy, hogy könnyebb volt beilleszkednem azért, mert elmentem a gólyatáborba. Az első pár hét nehéz volt, aztán minden jól ment. Ősszel egyetem, ha minden jól megy, biztos nem megyek gólyatáborba.
2018. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. júl. 2. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Utálom ezeket az álszent idézeteket de az egyikkel egyet kell értenem. Mindig jobb olyasmit megbánni, amit az ember megtett, mint azt, amit nem tett meg.


Se a gimis se az egyetemi gólyatáborban nem voltam, mert azt gondoltam, hogy "minek az, csak szivatás és csak az ivászat megy értelmetlenül"


Végülis nem lettem az iskola közepe, de beilleszkedtem és egyáltalán nem voltam magányos egyik időszakban sem.


Viszont azt, hogy nem mentem el, utólag annyira bánom, hogy sírni tudnék, hogy kihagytam ezeket a dolgokat. Főleg mikor visszanézek youtubeon ilyen gólyatáboros összefoglalókat/összeállításokat.

2018. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Igen, nagy hiba.

Persze be lehet illeszkedni utólag is, de jelentős hátrányból indulsz.

2018. júl. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondolom, de sajnos sincs lehetőségem elmenni a táborba. Remélem azért beilleszkedek.
2018. júl. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!